Náplasti Evra a předčasné krvácení

Náplasti Evra a předčasné krvácení

Zd1234  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,
potřebuji poradit ohledně hak evra.
Tento měsíc jsem měla menstruaci dostat az po 30.1.2014-třetí náplast mám odlepit 30-1-2014 a pak bych v sobotu - neděli měla dostat menstruaci jako vždy. Jenže slabě krvácet s bolestmi v podbřišku jsem začla již včera,a dnes to pokračuje a to je úterý 29.1.2014. Minulý měsíc jsem si po menstruaci měla náplast nalepit 12.12.2013, byla jsem odjeta mimo město a náplast jsem zapomnela doma, takže místa v 18 hod 12.12. jsem si náplast nalepila až ve 14hod 13.12., před tím v úterý 10.12.jsem měla s přítelem pohlavní styk,a toho 12. jsem si zapomnela nalepit první náplast. Menstruaci jsem dostala normálně v neděli 5.1 a 9.1. opět první náplast. Ale proč jsem to ted dostala jiz v utery,kdyz posledni napsast odlepuji ve ctvrtek 30. muzete mi prosim poradit? Ještě nikdy se mi to nestalo, naplast uzivam pravidelne presne jak mam,az na tento jeden vykyv:(děkuji mockrát za odpověď
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
pokud začnete špinit dva až 3 dny před odlepením náplasti evra jde o počátek menses a tudíž tento stav je normální.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí