Štípání a pálení v pochvě

Štípání a pálení v pochvě

Ellav  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,můj problém trvá již 4 roky.Pokaždé když do mě přítel ejakuluje a vytáhne penis přichází ukrutná bolest,štípání a pálení v pochvě trvající i několik hodin (podle délky styku).Navíc mám problém s jakoukoliv chemickou látkou v pochvě (lubrikant,masti,sprchové gely,vše) dochází k pálení a štípání. Při používání prezervativu to je tak z poloviny lepší, při HA je bolestivost větší.Výtok mám normální,jiné problémy nemám a celkově se cítím zdravá.Gynekolog mi doporučil octové výplachy, dále užívání laktobacilů(orální i čípky),sexuální abstinenci nic z toho nepomohlo.Při jednorázovém podání mycomaxu na odstranění kandidózy se problémy na 75% zlepšili ale po době účinku tablety (3týdny) vše přišlo opět do normálu.Déle mi gynekolog předepsal mast fungicidin, sprej Clotrimazol gynekologické globule Macmiror,poté poslední možností bylo užívání vaginálních tablet Naxyl ale ani jedna z těchto možností nezměnila můj stav.Jsem už pravdu zoufalá a nevím kam se svým problém obrátit.Ráda bych uvítala jakkoukoliv radu.Předem děkuji za odpověď.
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Vhodné by bylo navštívit kožního lékaře.Nejdříve provést mikroskopický obraz poševní,potom testy na různé alergeny/v prvním případě na parabeny/.Potom mi napište.