Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Vynechání menstruace po vysazení antikoncepce - Vynechání menstruace - Diskuze

Vynechání menstruace po vysazení antikoncepce

Vynechání menstruace po vysazení antikoncepce

sabca 11  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat před 2 měsíci jsem vysadila HA... Mesic po vysazeni jsem dostala MS normálně 10.9-15.9... S přítelem mame nechraneni pohl.styk... Ale miminko neplanujeme takže si dává pozor... Ale tenhle měsíc MS ještě nedorazila... Mám začít plasit nebo MS ještě dorazí... Děkuji ;-)
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Rozhodně si udělejte těhotenský test.Pokud bude negativní, zajděte ke gynekologovi ,který Vám aplikuje inj.agolutinu,po které dostanete menses zpravidla do 14 dní.
sabca 11  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,vcera jsem byla u sveho gynekologa a delal mi ultrazvuk pres bricho,tam nic nevidel a pak udelal vnitrni a byla v deloze takova cerna tecka,tak jdu pristi stredu na odbery a na ultrazvuk a rekne mi vice. test jsem si delala byl negativni dr.rikal ze je brzo na test a zpozdeni mam 12 dni...

Reakce na sabca 11

MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Vyčkejte výsledků odběrů příští středu.Ty Vám jasně řeknou hodnotu HCG a tudíž,zda-li jste gravidní.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

tak si udělejte těhotenský test z ranní moči a potom dle výsledku

S pozdravem,

MUDr Ilíč