Modřiny po podrbání

Modřiny po podrbání

Adéla  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, již po druhé cca v jednou týdnu se mi stalo, že mě začalo svědit na stehně, nepoškrábla jsem se nijak agresivně, ale pamatuji si to proto, že mě to svědělo poměrně dlouho. Druhý den jsem si všimla opravdu veliké modřiny, měla cca průměr 8 cm, pak se svědění po pár dnech opět objevilo na noze a opět z toho vznikla obrovská modřina. Je mi 26 let pracuji v administrativně, jsem aktivní člověk, věnuji se fitness, v posledních měsících jsem netrpěla žádným onemocněním. Děkuji za radu kam se případně mohu obrátit. A.
MUDr. Xenie Cázerová (dříve Kučerová)  |  Basic member  |  Liberec
  • 92 odpovědí
  • 28 Likes
Dobrý den,

doporučuji obrátit se na praktického lékaře, který vás pošle na potřebná vyšetření. Na dermatologický problém to nevypadá.

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Klinika estetické medicíny Petra Clinic  |  Basic member  |  Praha, Karlovy Vary
  • 25 odpovědí
  • 66 Likes
Dobrý den, Adélo,

jako dermatolog Vám v tomto případě nedokážu poradit. Doporučila bych Vám objednat se k praktickému lékaři.

Přeji pěkný den,
MUDr. Petra Samková, Petra Clinic
AURUM AESTHETIC CLINIC  |  Basic member  |  Praha
  • 7 odpovědí
  • 91 Likes
Dobrý den, pokud vznik modřin nebyl jen ojedinělý případ a stále u Vás tyto problémy přetrvávají, rozhodně bych navštívila praktického lékaře a požádalo ho o kontrolní odběry. Problém může být v křehkosti cévek, které po poškrábání prasknou a vznikne modřina nebo ve zvýšené krvácivosti. Také byste si měla být jistá, že Vás nic nepokousalo?! Mám na mysli štěnice, blechy či jinou podobnou havěť, na jejíž složky ve slinách můžete takto reagovat.

S pozdravem MUDr. Martina Zlínská
AURUM AESTHETIC CLINIC
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, také doporučuji vyšetření zprvu Vaším praktickým lékařem s vyšetřením krve, dále event. dovyšetření angiologem nebo hematologem.
S pozdravem
Tsunami  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jak to tehdy dopadlo?

Související zákroky