Malé červené pihy po těle

Malé červené pihy po těle

Michell  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den mám takový dotaz. V poslední době na sobě pozoruji,že se mi dělají hodně pihy takové malé na těle. Vím,že vznikají po sluníčku,ale je možné,že můžou se objevit takhle najednou i ted v zimě? Je možné,že by se mi piha objevila přes noc. Mě totiž připadá,že se mi piha přes noc objevila. A myslíte,že by to mohlo něco signalizovat nebo je to uplně normální? Popřípadě mám jim věnovat nějakou zvláštní pozornost? oproti třeba ostatním? a ještě posílám v příloze fotku,tak jestli by jste si mi mohli na to podívat jestli by to mohla být piha takhle zbarvená a jestli by mohla být nějak nebezpečná. Je to taková malá červená tečka. Budu moc ráda,když odepíšete.
L centrum Pardubice  |  Basic member  |  Pardubice
  • 4 odpovědí
  • 31 Likes
Dobrý den.

Cévní laser V beam si velice rychle poradí s Vaším problémem.Červené tečky- angiomy po ošetření mají hnědou barvu a nejdéle do 3 týdnů úplně zmiznou.
Jen vyjimečně u velkých znamének se zákrok opakuje.
Ani finančně toto není náročné.Doporučuji zákrok absolvovat v zimních měsících.

MUDr.Kotlářová Drahomíra
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, nejsem dermatolog, ale nemyslím si, že by se jednalo o něco vážného. Kdyby se piha nějak zvětšovala, navštivte dermatologa.
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Petra Krcho 22.9.2022
Spokojený/á

Paní doktorka mě přijala i bez doporučení praktického lékaře. Zákrok byl precizně a perfektně proveden. Milé a příjemné jednání. Velká spokojenost a všem doporučuji. 😀

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí