Svědění hlavy a obličeje

Svědění hlavy a obličeje

puketka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
dobrý den mám problém svědí mě pořád hlava a pak se mi v ní dělají šupinky a ted se mi dělá i na obličej červené fleky,hlavně v oblasti kolem nosu a na nose a občas i trošku na čele.Lékařka už mi dala kortokoidy a různé masti na atopický ekzém že prý to je ale nic mi nepomáhá.Jednou dobou jsem se mazal nizoralem krémem ale ten ted zrušili.Potřebuji poradit co to můžu mít,může to být z toho že v 17letech jsem měl hodně uhrů a moje kožní mi udělala nějaký piling strašně mě to pálelo nevím co mi to tam dala jen vím že se to jmenovalo piling a od te doby se mi to jen zhoršuje,je to strašné štípou mě a svědí oči když to mám celé červené kolem nosu a na nose je to hrůza a když se jdu koupat tak se to snažím moc nemočit jen trošku a vlažnou vodou a pak po koupeli se mi na tom udělají šupinky tak to slupu,ale po te koupeli je to ještě horší uplně červené.Občas to zmizí že je to mírnější ale nejhorší je to v zimě a když jsou velke horka.Můžete mi někdo poradit co to můžu mít,pokud budete mít ještě nějaké dorazy jestli jsem to dobře nepopsal klidně mi napište na vše odpovím,jen at se zjistí už co to vlastně mám a uzdravím to děkuji moc všem za pomoc.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kamarádka mě objednala k jejímu kolegovi, který když viděl s čím jsem prisla, rovnou mě posílal do nemocnice. Najednou se z druhé ordinace otevřeli dveře kde staly doktorka se sestřičkou, která si mě vzala k sobě. Obě js... Více 

Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Související videa

Doktor ve Vašem okolí