ESTETICUSTI s.r.o.

ESTETICUSTI s.r.o.

SILVER BADGE
Počet příspěvků: 75.0  
 |  Přidat hodnocení

   Ústí nad Labem

ESTETICUSTI s.r.o.

+42077 Zobrazit číslo +420775122031 volat +420775122031Zeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
Velká Hradební 3385 / 9
Ústí nad Labem
400 01
Česká republika

Telefon
+420 4 Zobrazit číslo +420 475 212 047
volat +420 475 212 047

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ESTETICUSTI s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.ESTETICUSTI s.r.o. již získal/a tato hodnocení

Spokojena

,
Spokojený/á, Celková cena: 25 Kč   |  
Operace nosu (Rhinoplastika)

Skvělý přístup paní primářky, výborná komunikace. Výsledek přesně odpovídá tomu, co jsem doktorce sdělila. Tento týden mě čeká další zákrok, tak snad se povede stejně dobře jako ten minulý! Určite doporučuji!

Více
IngaS

,
Spokojený/á, Celková cena: 4 670 Kč   |  
MesoBOTOX

Dneska jsem byla na botoxu a výplni vrásek. Jsem velice spokojená. Paní primářka mi vysvětlila co a jak. Byla moc příjemná, sestřička byla také příjemná a holky v recepci byly taky moc fajn. Kdo chce vypadat krásně, doporučuji Esteticusti. Přeji všem krásný den.

Více
hsp1

,
Spokojený/á, Celková cena: 17 500 Kč   |  
Cirkumcize (obřízka)

Velice dobře provedený zárok, který odstranil vady po předchozí špatně odvedené částečné cirkumcizi. Vše splnilo moje očekávání a velice se přiblížilo mnou předloženému a chtěnému výslednému vzhledu. Vše je funkční a v současné době se stále hojí. Jizva zde je ale časem po masírování a používání Con...

Více
LeonaPraskova@seznam.cz

,
Spokojený/á, Celková cena: 31 000 Kč   |  
Operace horních víček

Rychlý a profesionålnī výkon p. primářky Vraspīrové, milý personål.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Zvětšení prsou (Augmentace)

Dobrý den, nikdy jsem neměla velká prsa,ale byla aspoň pevná.Po kojení dvou dětí mi nezůstalo pomalu nic jen vytahaná kůže.Rozhodovala jsem se dlouho jestli jít a nebo nejít na plastickou operaci.Nakonec jsem si vybrala paní doktorku Vraspírovou,slyšela jsem na paní doktorku samou chválu.Dnes jsem p...

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 55 000 Kč   |  
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zvětšení prsou jsem si přála delší dobu. Nejhorší rozhodnutí bylo vybrat si správnou kliniku, kde zákrok podstoupím. Jelikož známá byla na tomto zákroku u pani primářky Vraspírové a výsledek byl luxusní, tak jsem se také svěřila do její péče. Paní primářka a její celý tým je bezchybný!!!!! Ochotný, ...

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Operace očních víček (Blefaroplastika)

Operaci mám již za sebou,rozhodla jsem se k tomuto zákroku,protože moje kamarádka na ní byla u paní doktorky Vraspírové před čtrnácti lety a pořád to má hezké.Já jsem nyní ve fázi hojení,čeká mně masírování jizev a potom se časem uvidí.Operace proběhla velmi rychle a je vidět,že to paní doktorka děl...

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Zvětšení prsou (Augmentace)

Pani primářce jsem zcela důvěřovala a s výsledkem jsem naprosto spokojena!!!!! Team který má okolo sebe a který se o mě celou dobu staral, tak je bez chybičky!!!!!!!Moc děkuji za splnění snu a za luxusně odvedenou práci a klidně bych služby této kliniky využila znovu!!!!!

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 85 000 Kč   |  
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

Podstoupila jsem augmetaci s modelací prsou na klinice Esteticusti u MUDr.Blanky Varspírové,z výsledku jsem nadšená.Paní doktorka a sestřičky jsou užasný.Pokud se ještě někdy rozhodnu pro nějaký estetický zákrok,svěřím se ráda opět do rukou paní doktorky,mám v ní plnou důvěru.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Liposukce

Oceňuji příjemný přístup p.primařky k pacientovi .... zákroky (liposukce, nitě) provedla perfektně,jsem velmi spokojená

Více


Další hodnocení

ProfilMotto:

Na Klinice plastické chirurgie v Ústí nad Labem, s.r.o. se snoubí krása se zdravím.

Uvítání

ESTETICUSTI s.r.o. Ústí nad Labem

je největší zařízení svého druhu na severu Čech s největším rozsahem operační péče v oblasti plastické, estetické a laserové medicíny s 20 letými zkušenostmi. Klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji a nejlépe vybaveným laserovým centrem se širokou škálou nejkvalitnějších laserů.

Špičkovou péči nabízí tým zkušených odborníků pod vedením primářky, MUDr. Blanky Vraspírové - plastického a estetického chirurga, specialistu na laserovou a estetickou medicínu.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Vlastníme nejmodernější přístrojové vybavení pro radiofrekvenci a kavitaci, Starvac SP2 - obličejová a celotělová žehlička, diamantová mikrodermabraze, biostimulační laser – k léčbě jizev, oparů, ,akné, k pooperačnímu hojení nebo k provedení laserové gelové hydratační masky a dalších kosmetických procedur. Nelze opomenout také přístrojové lymfodrenáže (ke zlepšení či zmírnění celulitidy a ke správnému nastartování lymfatického systému) a ScarLet – mikrojehličkovou radiofrekvenci, která slouží k miniinvazivnímu omlazení obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou.

Mezi absolutní novinku roku patří VIS (Vital Injektor Systém) – sloužící k hluboké hydrataci pleti, kdy se pomocí počítačové řízeného systému aplikuje ,, omlazující vitamínový koktejl“ do obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Dokážeme také uvolnit tělo i mysl pomocí masáží a při problému natažených svalů nebo zablokování klientům pomáháme formou kinesiotapingu.  Pokud by se jednalo o zkrášlení nabízíme také permanentní make-up (obočí, oční linky, kontury rtů).

Z chirurgické oblasti se specializujeme na odstraňování esteticky vadících projevů kůže, estetické operace obličeje, krku, víček, nosu a odstávajících boltců, veškeré operace prsů /zvětšení, zmenšení modelace/ a převis břicha (abdominoplastika), operace křečových žil progresivní metodou, liposukce nejmodernějším oscilačně vibračním přístrojem, úprava zadečku a operace ženských intimních míst (zúžení vagíny, úprava hráze po porodu, úprava velkých i malých stydkých pysků) i stejně tak i mužských (různé druhy obřízek, zesílení penisu vlastním tukem, prodloužení penisu, vasektomie).

Z nechirurgické léčby vrásek a projevů stárnutí jmenujme aplikaci výplňových materiálů pod vrásky na bázi kyseliny hyaluronové a injekční vyhlazování mimických vrásek pomocí botulotoxinu. Hitem jsou též neinvazivní metody omlazení : plazmaterapie (omlazení pleti vlastní krví) a 3D liftingové kanylové nitě s okamžitým efektem – naprosto bezbolestné omlazení během pár minut!

Laser centrum kliniky má k dispozici dnes nejmodernější a nejšetrnější lasery k řešení problematiky pigmentací, nadměrného ochlupení, žilek, bradavic, akné, angiomů, haemangiomů u dětí i dospělých, jizev a také v neposlední řadě i omlazení pleti (resurfacing) CO2 frakčním laserem. 

Vbeam laser - velmi účinný laser řešící problematiku žilek a všech cévních projevů.

CO2 frakční laser - chirurgický laser, který odstraňuje vrásky, povadlou pleť i pigmentové skvrny, jizvičky po akné nebo rozšířené póry a lze s ním provést rejuvenaci pleti.

Jako jedno z mála zařízení v České republice provádíme pomocí nepigmentačního laseru bělení konečníku a intimních partií. K tomuto zákroku k nám jezdí klienti z různých koutů České republiky, ale také ze zahraničí.  Poslední zmínkou našeho laserového centra je lékařské bělení zubů pomocí modrého světla.

Nabízíme komplexní péči v oblasti vlasové problematiky, včetně transplantací vlastních vlasů u mužů.

ORL oddělení navštěvují klienti, které trápí chronická rýma, krvácení z nosu a hlavně chrápání, které klinika velmi úspěšně léčí laserovým zákrokem.

Urologické oddělení řeší problematiku močopohlavního ústrojí a nejvíce žádanou operační metodou je řešení vasektomie.

Profesní filozofie

Kromě širokého sortimentu služeb je u nás samozřejmostí kvalitní ošetřovatelská péče, která je zajištěna vyškolenými zdravotními sestrami – asistentkami. 

Pro pohodlí našich klientů provádíme všechna potřebná interní předoperační vyšetření přímo na naší klinice, včetně odběrů krve, laboratoře a EKG.

Historie kliniky

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem byla založena v roce 1993 původně v jiném objektu, nyní od roku 2001 sídlí v nové budově v centru města, kde bylo celé podlaží komponováno a vybudováno jako originální zdravotnické pracoviště dle nejmodernějších světových trendů.


Zařízení má tři části:

  • V první části je moderně vybavená recepce, odborné a laserové ambulance.
  • Ve druhé části je operační trakt se superaseptickým operačním sálem, sálovými prostory a dva nadstandartně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, WC, plazmovou TV a klimatizací, sloužící k jednodennímu dospávání klientů po menších výkonech, ale i k delšímu pobytu po rozsáhlejších a náročných operacích nebo na  přání klienta zůstat na klinice v péči delší čas. K tomuto účelu byly zřízeny ve druhém patře kliniky plně vybavený hotelový pokoj (vlastní koupelna, WC, TV a klimatizace).
  • Ve třetí části kliniky je Beauty centrum a kancelářské prostory. Zde se nachází kosmetický salon, kde pracuje vyškolený personál s kosmetikou GERnetic.

 Navštivte nás! Budete spokojeni a poznáte změnu!


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


Lékaři & Pracoviště

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Léčba růžovky (rosacea)
Chemický peeling 1 300 Kč
Dermabraze 100 Kč
Frakční laserový resurfacing 2 000 Kč 15 000 Kč
Injekční výplně 3 000 Kč 12 500 Kč
Aplikace vlastního tuku (Body-Jet, Harvest-Jet, J-AFT, Renuvia)
Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) 20 000 Kč
Princess 3 500 Kč 4 500 Kč
Restylane® 5 500 Kč 9 800 Kč
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 5 000 Kč
Výplně X-HA3®
Konzervativní léčba varixů (křečových žil) 3 500 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků 500 Kč 13 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie 550 Kč
Fotorejuvenace / Resurfacing 1 500 Kč 3 500 Kč
Laserová léčba akné 200 Kč
Laserové odstranění kožních výrůstků 400 Kč
Laserové odstranění pocení - Smartlipo
Laserové odstranění rozšířených žilek 500 Kč
Laserové odstranění tetování a pigmentací 500 Kč
Léčba biostimulačním laserem 200 Kč
Odstranění jizev laserem 200 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
Laserová operace křečových žil
Radiofrekvenční ablace křečových žil
Sklerotizace (skleroterapie) 1 650 Kč
Léčba zánětů žil (flebitida)
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 6 000 Kč
Mikrodermabraze 1 550 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu 3 000 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků 550 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) 750 Kč 1 950 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace)
Zvětšení rtů tukem (lipofilling) 5 000 Kč
Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) 35 000 Kč
Lipoabdominoplastika
Miniabdominoplastika 30 000 Kč
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Anti aging
Augmentace (zvětšení) G bodu
Body lifting - odstranění přebytečné kůže
Bělení konečníku 2 000 Kč
Bělení zubů 3 333 Kč
Chemický peeling 1 300 Kč
Glykolový peeling 1 200 Kč
Chirurgické zvětšení penisu 15 000 Kč
Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura
Syndrom karpálního tunelu
Vrozené vady ruky
Dermabraze 100 Kč
Dermaordinologie
Endotine – implantáty (alternativa browliftu, foreheadliftu, faceliftu, neckliftu)
Estetické operace přednoží
Zarůstání nehtů 3 300 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting 40 000 Kč
Frakční laserový resurfacing 2 000 Kč 15 000 Kč
Gentle Waves LED Photomodulation – ošetření pleti
Hydrolifting
Implantace varlete
Injekční lipolýza
Injekční výplně 3 000 Kč 12 500 Kč
Aquafilling
Esthelis 7 200 Kč 7 500 Kč
Haequeo 6 200 Kč 6 600 Kč
Juvéderm® 4 200 Kč 16 400 Kč
Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) 20 000 Kč
Perlane 6 500 Kč
PMS/ silikonový olej 6 300 Kč 10 500 Kč
Princess 3 500 Kč 4 500 Kč
Remake 9 500 Kč
Restylane® 5 500 Kč 9 800 Kč
Revanesse® / ReDexis®
Skinbooster – Vital Injector
Stylage 6 500 Kč
Teosyal® 5 900 Kč 7 500 Kč
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 5 000 Kč
Výplně X-HA3®
Kavitace ultrazvuková 2 500 Kč 3 500 Kč
Korekce jizev 4 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků 500 Kč 13 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie 550 Kč
Cévní laser Vbeam 550 Kč
Fotorejuvenace / Resurfacing 1 500 Kč 3 500 Kč
Laserová léčba akné 200 Kč
Laserové odstranění kožních výrůstků 400 Kč
Laserové odstranění rozšířených žilek 500 Kč
Laserové odstranění tetování a pigmentací 500 Kč
Léčba biostimulačním laserem 200 Kč
Odstranění jizev laserem 200 Kč
Lifting tváří
Lipolýza na bázi podtlaku
VacuPress
Liposukce Liposukce velká (stehna,... 20 000 Kč
Aplikace vlastního tuku 10 000 Kč
Laserová liposukce
Liposukce klasická 20 000 Kč
Liposukce radiofrekvenční
Liposukce tumescentní 20 000 Kč
Liposukce vibrační 20 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku 9 000 Kč
Liquid facelift 5 000 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 390 Kč
Léčba akné 380 Kč
Léčba celulitidy
Léčba chronické rýmy 3 900 Kč
Léčba hemangiomů 550 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení) 8 000 Kč
Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem 8 000 Kč
Odstranění nadměrného pocení nohou
Léčba křečových žil (varixů) 6 000 Kč
Laserová operace křečových žil
Odstranění křečových žil metodou CHIVA 6 000 Kč
Sklerotizace (skleroterapie) 1 650 Kč
Léčba vypadávání vlasů 900 Kč
Macrolane (výplňový materiál) 12 500 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 6 000 Kč
Mikrodermabraze 1 550 Kč
Mikrojehličková radiofrekvence 7 500 Kč
Mikropigmentace 1 500 Kč
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků 5 000 Kč
Miniinvazivní zvětšení a modelace hýždí
Modelace hýždí brazilskou metodou
Modelace prsou (Breast-lift) 30 000 Kč
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) 80 000 Kč
Mommy makeover - plastická operace pro maminky
Mužská augmentace prsou
Neinvazivní lifting
Trinity (Neinvazivní obličejový lifting)
Niťový lifting
Facelift - 3D kanylové nitě
Facelift - Mezonitě 8 000 Kč
Facelift - PDO nitě
Facelift - zlaté nitě 10 000 Kč
Niťový lifting APTOS 6 000 Kč
Obličejové implantáty
Obřízka 15 000 Kč
Odstranění chrápání laserem 10 000 Kč
Odstranění ganglionu
Odstranění jizev po akné 5 500 Kč
Odstranění kruhů pod očima
Odstranění pigmentových skvrn 1 100 Kč
Odstranění podbradku 10 000 Kč
Odstranění pseudogynekomastie
Odstranění strií
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu 3 000 Kč
MesoBOTOX
Odstranění znamének, kožních výrůstků 550 Kč
Operace asymetrie prsou
Operace brady - Profiloplastika
Operace gynekomastie 8 000 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) 25 000 Kč
Reoperace nosu 20 000 Kč
Operace obočí (Brow lift) 8 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) 9 500 Kč
Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) 3 000 Kč
Operace dolních víček 12 500 Kč
Operace horních víček 9 500 Kč
Operace transsexuálů
Operace uší (Otoplastika) 9 000 Kč
Operace čela (Forehead lift) 18 000 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
Plazma terapie TrayLife
Permanentní make-up 2 000 Kč
Plastická operace hráze (Perineoplastika)
Plastická operace hýždí 20 000 Kč
Plastická operace krku
Plastická operace paží 20 000 Kč
Plastická operace pochvy (Vaginoplastika)
Plastická operace stehen 20 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) 12 000 Kč
Prodlužování řas doplnění od 400Kč 2 000 Kč
Propichování a nastřelování náušnic 250 Kč
Radiofrekvenční lipolýza
Radiofrequency Re-styling
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) 750 Kč 1 950 Kč
Reflexní masáž
Rekonstrukce panenské blány (Hymenoplastika) 15 000 Kč
Rekonstrukce prsu
Renokin - léčba vypadávání vlasů 450 Kč
Septoplastika (operace nosní přepážky)
Tekutý facelift 8 000 Kč
Transplantace obočí 20 000 Kč
Transplantace vlasů 45 000 Kč
Transplantace řas
Ultrazvuková neinvazivní lipolýza
Vyhlazení vrásek
Vyjmutí implantátu 15 000 Kč
Výměna implantátu 15 000 Kč
Zkrácení šourku
Zmenšení prsou 20 000 Kč
Zvětšení a modelace hýždí a boků 20 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) Cena zahrnuje: operační... 51 000 Kč
Zvětšení prsou - Macrolane 80 000 Kč
Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou) 35 000 Kč
Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
Zvětšení rtů (Augmentace) 10 000 Kč
Lifting rtů
Zvětšení rtů - PermaLip 16 800 Kč
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
Zvětšení rtů tukem (lipofilling) 5 000 Kč
Úprava vpáčených bradavek 8 000 Kč
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž 400 Kč 650 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 390 Kč
Zákroky ORL - Ušní, nosní, krční Info Ceny od* Ceny do*
Laserové odstranění chronické rýmy 8 000 Kč
Odstranění krvácení z nosu laserem 1 200 Kč 1 800 Kč
Tonsilektomie (odstranění krční mandle)
Zákroky Chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Léčba zarůstajících nehtů 3 000 Kč
Odstranění znamének a drobných výrůstků 550 Kč
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nechirurgická léčba obezity
Nutriční poradenství (výživové poradenství) 1 500 Kč 5 500 Kč

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

3D niťový lifting = lifting o polední pauze

3D niťový lifting = lifting o polední pauze

Zpomalit čas, vyhladit vrásky a omládnout během pár chvil - na to dnes moderní plastická a estetická chirurgie nepotřebuje složité...
  18.3.2015
Reakce na poptávky

Procento zodpovězených poptávek:
95%

Za jak dlouho lékař odpovídá*:
do 1 dnů