ESTETICUSTI s.r.o.
ESTETICUSTI s.r.o.

ESTETICUSTI s.r.o.

 • 7 odpovědí
 • 95% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Velká Hradební 3385 / 9
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika

 Ústí nad Labem     Telefon  +420 475 212 047 Telefon   
Hodnocení (51)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ESTETICUSTI s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


ESTETICUSTI s.r.o. již získal/a tato hodnocení

Výplň nosoretních vrásek a vrásek nad horním rtem

 |  Injekční výplně
Jitka3125  |  16.2.2018
  Spokojený/á , Celková cena: 8 200 Kč

Chtela bych moc podekovat pani prim. Vraspirove za uzasne odvedenou praci v oblasti inj.vyplni. Byly mi aplikovany do nosoretnich vrasek a nad horni ret , s vysledkem jsem maximalne spokojena. Pani primarka je uzasny clovicek se zlatyma rucickama ve vsech smerech. Urcite se k ni budu moc rada vracet... Více 

Krásné oči hned po sundání stehů

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
věra64  |  26.1.2018
  Spokojený/á

Byla jsem velice spokojena s odvedenou práci p.primářky Vraspírové a s celým jejím týmem,už při sundání stehu velké nadšení moc děkuji ......všem doporučuji

 2 Likes  |   1 Komentář

Modelace nevyvinutých asymetrických prsou

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Michaela  |  24.1.2018
  Spokojený/á

Dne 9.10.2017 jsem podstoupila zvětšení prsou u paní primářky Vraspírové na ústecké klinice. Má prsa byla nevyvinutá a asymetrická. K operaci jsem byla odhodlaná a konzultace s paní primářkou, která byla od první chvilky velice milá, příjemná a přátelská, mě jen utvrdila v tom, že zákrok skutečně ch... Více 

 3 Likes  |   4 Komentářů

Krásná prsa od Prim. MUDr. Vraspírové

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
DominiP  |  5.1.2018
  Spokojený/á

Dnes jsem měsíc po operaci prsou u Prim. MUDr. Blanky Vraspírové (380cc,profil demi). Mohu říct, že jsem naprosto spokojená a paní doktorka předčila má očekávání. Chtěla bych poděkovat celému týmu Estetic Ústí nad Labem. Velmi milý a ochotný personál, kterému záleží na spokojenosti pacienta. Pokud b... Více 

 3 Likes  |   9 Komentářů

Profesionální provedení obřízky

 |  Obřízka
Flex  |  29.12.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 15 000 Kč

Mohu dodat pouze jediné, naprostá profesionální práce a porozumění! Paní doktorka je úžasný člověk se zlatýma ručičkama a její personál je naprosto profesionální a citlivý ve vstahu k pacientovy. Pooperační péče bezchybná v krásném prostředí. Mohu jen doporučit.

 3 Likes  |   1 Komentář

Má nová víčka

 |  Operace horních víček
Martina V.  |  28.12.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 9 500 Kč

S přístupem kliniky, personálu a paní primářky Vraspírové jsem velmi spokojená, věřím, že za pár měsíců si na své nové oči zvyknu a budu ještě více spokojená, než jsem teď.

 1 Like  |   12 Komentářů

Skvělá péče a výsledky labioplastiky

 |  Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
Miluna  |  4.12.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 18 000 Kč

Před měsícem jsem podstoupila labioplastiku u paní primářky Vraspírové a z výsledku jsem opravdu nadšená :) první týden byl docela bolestivý, ale stojí to za to přetrpět. Personál na klinice je úžasný, sestřičky ochotné a starostlivé. Nesmím zapomenout na pana anesteziologa, který mi namíchal koktej... Více 

Registrovaný uživatel

425ml implantát, Motiva, kulatý, pod sval

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel  |  13.11.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 68 100 Kč

Na augmentaci u prim. MUDr. Vraspíové jsem byla 23. Října 2017, dostala jsem 425ml Motiva kulatý pod sval. První tři dny jsem trpěla, ale pak už to bylo jen lepší a lepší. 8. Den mi vyndali dreny a 10. den sundali obvazy a já jsem dostala podprsenku. Prsa mi paní doktorka udělala krásná úplně podle ... Více 

 1 Like

Perfektní prsa od mudr. Vraspírové

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Adrianka  |  7.11.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 65 500 Kč

Byla jsem v červenci na augmentaci prsou v Ústí nad Labem u paní mudr. Vraspírové. Určitě doporučuji, mám krásná prsa a jsem maximálně spokojená.

 3 Likes  |   10 Komentářů

Krásná prsa, 450ml, kulatý implantát Motiva

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Ela123  |  6.11.2017
  Spokojený/á

Na augmentaci u prim. MUDr. Vraspíové jsem byla 23. Října 2017, dostala jsem 425ml Motiva kulatý pod sval. První tři dny jsem trpěla, ale pak už to bylo jen lepší a lepší. 8. Den mi vyndali dreny a 10. den sundali obvazy a já jsem dostala podprsenku. Prsa mi paní doktorka udělala krásná úplně podle ... Více 

 5 Likes  |   9 Komentářů

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Na Klinice plastické chirurgie v Ústí nad Labem, s.r.o. se snoubí krása se zdravím.

Uvítání

ESTETICUSTI s.r.o. Ústí nad Labem

je největší zařízení svého druhu na severu Čech s největším rozsahem operační péče v oblasti plastické, estetické a laserové medicíny s 20 letými zkušenostmi. Klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji a nejlépe vybaveným laserovým centrem se širokou škálou nejkvalitnějších laserů.

Špičkovou péči nabízí tým zkušených odborníků pod vedením primářky, MUDr. Blanky Vraspírové - plastického a estetického chirurga, specialistu na laserovou a estetickou medicínu.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Vlastníme nejmodernější přístrojové vybavení pro radiofrekvenci a kavitaci, Starvac SP2 - obličejová a celotělová žehlička, diamantová mikrodermabraze, biostimulační laser – k léčbě jizev, oparů, ,akné, k pooperačnímu hojení nebo k provedení laserové gelové hydratační masky a dalších kosmetických procedur. Nelze opomenout také přístrojové lymfodrenáže (ke zlepšení či zmírnění celulitidy a ke správnému nastartování lymfatického systému) a ScarLet – mikrojehličkovou radiofrekvenci, která slouží k miniinvazivnímu omlazení obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou.

Mezi absolutní novinku roku patří VIS (Vital Injektor Systém) – sloužící k hluboké hydrataci pleti, kdy se pomocí počítačové řízeného systému aplikuje ,, omlazující vitamínový koktejl“ do obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Dokážeme také uvolnit tělo i mysl pomocí masáží a při problému natažených svalů nebo zablokování klientům pomáháme formou kinesiotapingu.  Pokud by se jednalo o zkrášlení nabízíme také permanentní make-up (obočí, oční linky, kontury rtů).

Z chirurgické oblasti se specializujeme na odstraňování esteticky vadících projevů kůže, estetické operace obličeje, krku, víček, nosu a odstávajících boltců, veškeré operace prsů /zvětšení, zmenšení modelace/ a převis břicha (abdominoplastika), operace křečových žil progresivní metodou, liposukce nejmodernějším oscilačně vibračním přístrojem, úprava zadečku a operace ženských intimních míst (zúžení vagíny, úprava hráze po porodu, úprava velkých i malých stydkých pysků) i stejně tak i mužských (různé druhy obřízek, zesílení penisu vlastním tukem, prodloužení penisu, vasektomie).

Z nechirurgické léčby vrásek a projevů stárnutí jmenujme aplikaci výplňových materiálů pod vrásky na bázi kyseliny hyaluronové a injekční vyhlazování mimických vrásek pomocí botulotoxinu. Hitem jsou též neinvazivní metody omlazení : plazmaterapie (omlazení pleti vlastní krví) a 3D liftingové kanylové nitě s okamžitým efektem – naprosto bezbolestné omlazení během pár minut!

Laser centrum kliniky má k dispozici dnes nejmodernější a nejšetrnější lasery k řešení problematiky pigmentací, nadměrného ochlupení, žilek, bradavic, akné, angiomů, haemangiomů u dětí i dospělých, jizev a také v neposlední řadě i omlazení pleti (resurfacing) CO2 frakčním laserem. 

Vbeam laser - velmi účinný laser řešící problematiku žilek a všech cévních projevů.

CO2 frakční laser - chirurgický laser, který odstraňuje vrásky, povadlou pleť i pigmentové skvrny, jizvičky po akné nebo rozšířené póry a lze s ním provést rejuvenaci pleti.

Jako jedno z mála zařízení v České republice provádíme pomocí nepigmentačního laseru bělení konečníku a intimních partií. K tomuto zákroku k nám jezdí klienti z různých koutů České republiky, ale také ze zahraničí.  Poslední zmínkou našeho laserového centra je lékařské bělení zubů pomocí modrého světla.

Nabízíme komplexní péči v oblasti vlasové problematiky, včetně transplantací vlastních vlasů u mužů.

ORL oddělení navštěvují klienti, které trápí chronická rýma, krvácení z nosu a hlavně chrápání, které klinika velmi úspěšně léčí laserovým zákrokem.

Urologické oddělení řeší problematiku močopohlavního ústrojí a nejvíce žádanou operační metodou je řešení vasektomie.

Profesní filozofie

Kromě širokého sortimentu služeb je u nás samozřejmostí kvalitní ošetřovatelská péče, která je zajištěna vyškolenými zdravotními sestrami – asistentkami. 

Pro pohodlí našich klientů provádíme všechna potřebná interní předoperační vyšetření přímo na naší klinice, včetně odběrů krve, laboratoře a EKG.

Historie kliniky

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem byla založena v roce 1993 původně v jiném objektu, nyní od roku 2001 sídlí v nové budově v centru města, kde bylo celé podlaží komponováno a vybudováno jako originální zdravotnické pracoviště dle nejmodernějších světových trendů.


Zařízení má tři části:

 • V první části je moderně vybavená recepce, odborné a laserové ambulance.
 • Ve druhé části je operační trakt se superaseptickým operačním sálem, sálovými prostory a dva nadstandartně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, WC, plazmovou TV a klimatizací, sloužící k jednodennímu dospávání klientů po menších výkonech, ale i k delšímu pobytu po rozsáhlejších a náročných operacích nebo na  přání klienta zůstat na klinice v péči delší čas. K tomuto účelu byly zřízeny ve druhém patře kliniky plně vybavený hotelový pokoj (vlastní koupelna, WC, TV a klimatizace).
 • Ve třetí části kliniky je Beauty centrum a kancelářské prostory. Zde se nachází kosmetický salon, kde pracuje vyškolený personál s kosmetikou GERnetic.

 Navštivte nás! Budete spokojeni a poznáte změnu!

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Léčba růžovky (rosacea)
Chemický peeling Od 1 300 Kč
Dermabraze Od 100 Kč
Frakční laserový resurfacing Od 2 000 Kč Do 15 000 Kč
Injekční výplně Od 3 000 Kč Do 12 500 Kč
   Aplikace vlastního tuku (Body-Jet, Harvest-Jet, J-AFT, Renuvia)
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) Od 20 000 Kč
   Princess Od 3 500 Kč Do 4 500 Kč
   Restylane® Od 5 500 Kč Do 9 800 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 5 000 Kč
   Výplně X-HA3®
Konzervativní léčba varixů (křečových žil) Od 3 500 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 500 Kč Do 13 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie Od 550 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 1 500 Kč Do 3 500 Kč
   Laserová léčba akné Od 200 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 400 Kč
   Laserové odstranění pocení - Smartlipo
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 500 Kč
   Léčba biostimulačním laserem Od 200 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 200 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
   Laserová operace křečových žil
   Radiofrekvenční ablace křečových žil
   Sklerotizace (skleroterapie) Od 1 650 Kč
Léčba zánětů žil (flebitida)
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Od 6 000 Kč
Mikrodermabraze Od 1 550 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 3 000 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 550 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 750 Kč Do 1 950 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling) Od 5 000 Kč
Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) Od 35 000 Kč
   Lipoabdominoplastika
   Miniabdominoplastika Od 30 000 Kč
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Anti aging
Augmentace (zvětšení) G bodu
Bělení konečníku Od 2 000 Kč
Bělení zubů Od 3 333 Kč
Body lifting - odstranění přebytečné kůže
Chemický peeling Od 1 300 Kč
   Glykolový peeling Od 1 200 Kč
Chirurgické zvětšení penisu Od 15 000 Kč
Chirurgie ruky
Dermabraze Od 100 Kč
Dermaordinologie
Dupuytrenova kontraktura
Endotine – implantáty (alternativa browliftu, foreheadliftu, faceliftu, neckliftu)
Estetické operace přednoží
   Zarůstání nehtů Od 3 300 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Od 40 000 Kč
Frakční laserový resurfacing Od 2 000 Kč Do 15 000 Kč
Gentle Waves LED Photomodulation – ošetření pleti
Hydrolifting
Implantace varlete
Injekční lipolýza
Injekční výplně Od 3 000 Kč Do 12 500 Kč
   Aquafilling
   Esthelis Od 7 200 Kč Do 7 500 Kč
   Haequeo Od 6 200 Kč Do 6 600 Kč
   Juvéderm® Od 4 200 Kč Do 16 400 Kč
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) Od 20 000 Kč
   Perlane Od 6 500 Kč
   PMS/ silikonový olej Od 6 300 Kč Do 10 500 Kč
   Princess Od 3 500 Kč Do 4 500 Kč
   Remake Od 9 500 Kč
   Restylane® Od 5 500 Kč Do 9 800 Kč
   Revanesse® / ReDexis®
   Skinbooster – Vital Injector
   Stylage Od 6 500 Kč
   Teosyal® Od 5 900 Kč Do 7 500 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 5 000 Kč
   Výplně X-HA3®
Kavitace ultrazvuková Od 2 500 Kč Do 3 500 Kč
Korekce jizev Od 4 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 500 Kč Do 13 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie Od 550 Kč
   Cévní laser Vbeam Od 550 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 1 500 Kč Do 3 500 Kč
   Laserová léčba akné Od 200 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 400 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 500 Kč
   Léčba biostimulačním laserem Od 200 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 200 Kč
Léčba akné Od 380 Kč
Léčba celulitidy
Léčba chronické rýmy Od 3 900 Kč
Léčba hemangiomů Od 550 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení) Od 8 000 Kč
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 8 000 Kč
   Odstranění nadměrného pocení nohou
Léčba křečových žil (varixů) Od 6 000 Kč
   Laserová operace křečových žil
   Odstranění křečových žil metodou CHIVA Od 6 000 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Od 1 650 Kč
Léčba vypadávání vlasů Od 900 Kč
Lifting tváří
Lipolýza na bázi podtlaku
   VacuPress
Liposukce Liposukce velká (stehna,... Od 20 000 Kč
   Aplikace vlastního tuku Od 10 000 Kč
   Laserová liposukce
   Liposukce klasická Od 20 000 Kč
   Liposukce radiofrekvenční
   Liposukce tumescentní Od 20 000 Kč
   Liposukce vibrační Od 20 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku Od 9 000 Kč
Liquid facelift Od 5 000 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 390 Kč
Macrolane (výplňový materiál) Od 12 500 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Od 6 000 Kč
Mikrodermabraze Od 1 550 Kč
Mikrojehličková radiofrekvence Od 7 500 Kč
Mikropigmentace Od 1 500 Kč
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků Od 5 000 Kč
Miniinvazivní zvětšení a modelace hýždí
Modelace hýždí brazilskou metodou
Modelace prsou (Breast-lift) Od 30 000 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) Od 80 000 Kč
Mommy makeover - plastická operace pro maminky
Mužská augmentace prsou
Neinvazivní lifting
   Trinity (Neinvazivní obličejový lifting)
Niťový lifting
   Facelift - 3D kanylové nitě
   Facelift - Mezonitě Od 8 000 Kč
   Facelift - PDO nitě
   Facelift - zlaté nitě Od 10 000 Kč
   Niťový lifting APTOS Od 6 000 Kč
Obličejové implantáty
Obřízka Od 15 000 Kč
Odstranění chrápání laserem Od 10 000 Kč
Odstranění ganglionu
Odstranění jizev po akné Od 5 500 Kč
Odstranění kruhů pod očima
Odstranění pigmentových skvrn Od 1 100 Kč
Odstranění podbradku Od 10 000 Kč
Odstranění pseudogynekomastie
Odstranění strií
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 3 000 Kč
   MesoBOTOX
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 550 Kč
Operace asymetrie prsou
Operace brady - Profiloplastika
Operace čela (Forehead lift) Od 18 000 Kč
Operace gynekomastie Od 8 000 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) Od 25 000 Kč
   Reoperace nosu Od 20 000 Kč
Operace obočí (Brow lift) Od 8 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 9 500 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) Od 3 000 Kč
   Operace dolních víček Od 12 500 Kč
   Operace horních víček Od 9 500 Kč
Operace transsexuálů
Operace uší (Otoplastika) Od 9 000 Kč
Permanentní make-up Od 2 000 Kč
Plastická operace hýždí Od 20 000 Kč
Plastická operace hráze (Perineoplastika)
Plastická operace krku
Plastická operace paží Od 20 000 Kč
Plastická operace pochvy (Vaginoplastika)
Plastická operace stehen Od 20 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Od 12 000 Kč
Úprava vpáčených bradavek Od 8 000 Kč
Prodlužování řas doplnění od 400Kč Od 2 000 Kč
Propichování a nastřelování náušnic Od 250 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
   Plazma terapie TrayLife
Radiofrekvenční lipolýza
   Radiofrequency Re-styling
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 750 Kč Do 1 950 Kč
Reflexní masáž
Rekonstrukce panenské blány (Hymenoplastika) Od 15 000 Kč
Rekonstrukce prsu
Renokin - léčba vypadávání vlasů Od 450 Kč
Septoplastika (operace nosní přepážky)
Syndrom karpálního tunelu
Tekutý facelift Od 8 000 Kč
Transplantace řas
Transplantace obočí Od 20 000 Kč
Transplantace vlasů Od 45 000 Kč
Ultrazvuková neinvazivní lipolýza
Výměna implantátu Od 15 000 Kč
Vrozené vady ruky
Vyhlazení vrásek
Vyjmutí implantátu Od 15 000 Kč
Zkrácení šourku
Zmenšení prsou Od 20 000 Kč
Zvětšení a modelace hýždí a boků Od 20 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) Cena zahrnuje: operační... Od 51 000 Kč
   Zvětšení prsou - Macrolane Od 80 000 Kč
   Zvětšení prsou implantáty B-lite
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou) Od 35 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) Od 10 000 Kč
   Lifting rtů
   Zvětšení rtů - PermaLip Od 16 800 Kč
   Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling) Od 5 000 Kč
Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž Od 400 Kč Do 650 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 390 Kč
ORL - Ušní, nosní, krční Info Ceny od* Ceny do*
Laserové odstranění chronické rýmy Od 8 000 Kč
Odstranění krvácení z nosu laserem Od 1 200 Kč Do 1 800 Kč
Tonsilektomie (odstranění krční mandle)
Chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Léčba zarůstajících nehtů Od 3 000 Kč
Odstranění znamének a drobných výrůstků Od 550 Kč
Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nechirurgická léčba obezity
Nutriční poradenství (výživové poradenství) Od 1 500 Kč Do 5 500 Kč

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video
Články

Články

Odpovědi v diskuzích
 • 95% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď