Regenerační studio Čtyřlístek

Regenerační studio Čtyřlístek   Praha

Regenerační studio Čtyřlístek  Adresy
Adresa
Čs. Armády 35
Praha
Praha 6
160 00
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Regenerační studio Čtyřlístek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.ProfilMotto:

Naše studio se zabývá prioritně odstraněním celulitidy- pomerančové kůže,tukových polštářků pomocí přístrojů vacupresss, lymfoven.Nabízíme lymfodrenáže přístrojové a manuální,masáže,anticelulitidní zeštíhlující zábaly,parafín,hubnutí, permanentní make up.

Ostatní

Profil studia

Jsme regenerační a kosmetické studio, které se zabývá prioritně odstraňováním těchto problémů: celulitidy - pomerančové kůže, strií, tukových polštářků, nadváhy a detoxikace organismu. Dále věnujeme maximální úsilí při: formování a zpevnění postavy, vylazení a omlazení pokožky postižené celulitidou, zmenšení objemu, tvarování problematických partií: břicho, hýždě, stehna, boky, ruce, záda, podbradek - dvojitá brada, aj. V našem studiu "ČTYŘLÍSTEK" Vám poskytneme ještě tyto procedury: vacupress, lymfoven, tvarování postavy, zábaly, lymfodrenáže tlakové, podtlakové, manuální. Masáže klasické, sportovní, relaxační, aromaterapeutické, reflexní, horké lávové  kameny, čokoládové, švédské. Kosmetické služby, ošetření pleti Nu Skin Galvanic Spa System II,  bezoperační lifting obličeje, krku a dekoltu, permanentní make up, detoxikace, bezplatná poradna zdravého životního stylu, hubnutí a tvarování postavy, doplňkový prodej kosmetických přípravků.

Prioritou v našem studiu je dosažení štíhlé linie, úprava hmotnosti, detoxikace organismu, relaxace a regenerace celého těla, nastartování a zrychlení metabolismu. Filosofií našeho anticelulitidního studia je maximální spokojenost klientů, vynikající výsledky na profesionální úrovni a individuální přístup ke každé klientce a jejím problémům. Provádíme přístrojová i manuální ošetření včetně speciálních procedur, které Vám spolehlivě pomohou od Vašich problémů. Rádi Vám poradíme a „ušijeme na míru," přesně podle Vašich individuálních potřeb, účinné postupy, procedury, aby efekt byl co nejlepší a Vaše spokojenost s dosaženým výsledkem maximální.

Proč právě Studio Čtyřlístek?

  • U nás najdete maximální obdornou péči

  • Mimořádná nabídka se zaručeným výsledkem

  • Profesionální služby a postupy

  • Individuální přístup ke klientům

  • Široké spektrum nabídky

  • Příznivé ceny

  • Příjemné komorní prostředí

Dárkové poukazy - permanentky

Nabízíme originální dárkové poukazy a permanentky na všechny procedury, kombinace, balíčky, přesně podle Vašeho přání a Vašich finančních možností.

Dárkové poukazy Vám doručíme po Praze do 24 hodin osobně, nebo poštou. Finanční obnos je možné po dohodě zaplatit převodem na účet. Nakupte, aniž opustíte Váš dům!

Každá klientka, která absolovuje v našem studiu kůru deseti aplikací dostává od nás dárkový poukaz v ceně 300 Kč pro svoji přítelkyni, nebo rodinného příslušníka.


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy 400 Kč 800 Kč
Anti aging
Galvanická žehlička – regenerace pleti 300 Kč 300 Kč
Lipolýza na bázi podtlaku 400 Kč 800 Kč
VacuPress 200 Kč 800 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 300 Kč 600 Kč
Permanentní make-up 3 000 Kč
Reflexní masáž 300 Kč 600 Kč
Tvarování těla a redukce celulitidy na bázi podtlaku
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž 300 Kč 600 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 300 Kč 600 Kč
Masáže lávovými kameny 60 minut 1 300 Kč
Reflexní masáž 300 Kč 600 Kč
Sportovní masáž 300 Kč 600 Kč
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Permanentní make-up 3 000 Kč

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Regenerační studio Čtyřlístek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Regenerační studio Čtyřlístek