Centrum estetiky Sylvie

Centrum estetiky Sylvie   Nový Jičín

Centrum estetiky Sylvie  Adresy
Adresa
Generála Hlaďo 155/35
Nový Jičín
741 01
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum estetiky Sylvie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.ProfilMotto:

Co nejdůkladnější péče o naše zákazníky.

Více o nás

Profil centra

Centrum estetiky Sylvie sídlí ve městě Nový Jičín v Moravskoslezkém kraji. Nové zřízené studio v moderních prostorách, které v současné době využívá nejnovějších a nejosvědčenějších prostředků v oblasti estetiky, zdraví a krásy.

Hlavní léčebné procedury které nábízíme jsou bezbolestná liposukce a lymfatická drenáž.

Centrum estetiky Sylvie využívá nejmodernějších terapií s využitím nových a vysoce kvalitních a bezpečných zařízení. V naší fotogalerii si můžet prohlédnout v jakém prostředí se studio nachází a jak pečujeme o naše zákazníky.

Centrum estetiky Sylvie v Novém Jičíně svým zákazníkům nabízí 5 účinných a prověřených procedur pro zlepšení fyzického i duševního zdraví. Každá z nabízených terapií je jedinečná a zároveň schopná pomoci Vám s nejrůznějšími obtížemi.

Procedury

  • Bezbolestná neinvazivní liposukce (kavitace) - Neinvazivní metoda určená na zeštíhlení problematických partií, odstranění tukové tkáně a celulitidy, a modelací postavy. Odpadá při ní nutnost operace.

  • Lymfatická drenáž - Druh masáží, které obnovují oběh lymfatického systému. Tím pomáhají při odstranění celulitidy, otoků, zrychlení metabolických procesů a vyplavení tox. látek z těla.

  • Magnetoterapie - je přirozená, neinvazivní metoda léčby. Pomáhá urychlit látkouvou výměnu, rozšiřuje krevní řečiště, uvolňuje spazmy - křeče.

  • Finská sauna -  má blahodárné účinky na naše zdraví. Zvyšuje odolnost organismu a je výborná jako prevence proti různým nemocem.(150Kč/30 min.)

  • Hydromasážní vany -  využívají terapii vodními proudy. Jsou vhoné pro intezivní masáž celého těla. Přvzdušením vodního proudu vzbiká hydroareomasáž.(250Kč/30 min.)


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Plastická chirurgie Ceny od*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy 2 250 Kč
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od*
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 200 Kč
Magnetoterapie 150 Kč

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum estetiky Sylvie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Centrum estetiky Sylvie