Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest lýtka, zčervenání nohy po artroskopii kolene - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Bolest lýtka, zčervenání nohy po artroskopii kolene

Bolest lýtka, zčervenání nohy po artroskopii kolene

Aja  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, před 18 dny jsem podstoupila artroskopii pravého kolene. Operace proběhla v pořádku, po dvou dnech jsem byla propuštěna domů. Léky na ředění krve jsem měla jen večer před operací a pak dva dny po operaci. Doma jsem si pak všimla, že se mi na noze vyrojily drobné červené skvrnky, nebolelo mě nic, nepřikládala jsem tomu význam.
Po čtrnácti dnech od operace mě při chůzi (chodím o francouzských holích) i stání začalo strašně bolet lýtko operované nohy. Při sedu se zvednutou nohou nebo lehu bolest ustoupí. Dva dny šla bolest vydržet i delší dobu. Nyní, kvůli bolesti, nejsem schopná jít dál než na wc a musím se rychle vrátit do postele. Vypozorovala jsem, že jakmile stoupnu, noha se barví do červena, když si lehnu zbarvení mizí. Otázka zní, co s tím?

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí