TEP obou kolen najednou

TEP obou kolen najednou

Natasa  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den,
tatinek 78 let ma podstoupit operaci endoprotezy kolena, ma gonatrozu 3. stupne, budou mu ovsem operovat obe kolena najednou.. Rada bych se zeptala, zda je to standartni postup operovat obe kolena najednou? Vsude jsem cetla, ze nejdriv se operuje jedno kolena a pote az druhe. Dale mam dotaz... po odchodu z nemocnice doporucujete domaci peci, ci radeji naslednou rehabilitacni peci v rehabilitacnim zarizeni? Tatinkovi totiz rekli, ze po 14 dnech muze domu a bude pry normalne fungovat. Me se to zda dost podezrele.
Dekuji mnohokrat za vasi odpoved. Natasa K.
Čeněk  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
  • 6 Likes
D.den.
Do operace obou kolen se nepouštějte. Druhou nohu , relativně zdravou, potřebujete v rámci rehabilitace jako opěrnou ! Mezi operacemi bych zvolil termín rok. Já měl mezi operacemi dva roky. hodně úspěchů. čf
Josef Hudecek  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Operace obou kolen standartni není ale dá se zvládnout. O tom by měl rozhodnout lékař s pacientem, jeho fyzickým stavem. Já osobně bych v cesku volil obě nohy v jeden den. V USA nikoliv. Tam se propouští pacient druhý den domu, žádne rehab oddělení, žádné lázně.....
Josef Hudecek  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Ještě doplním, jednoznačně rehabilitační oddělení jak k vůli kvalitě i věku otce. Doma nedoporucuji
Teddy  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Tatínek má nárok po operaci na přeložení do lázní přímo z nemocnice.
Jirka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Mám též TEP na obou kolenech, operaci najednou nedoporučuji a ani si staav po operaci obou kolen ve stejný den nedovedu představit. Jirka 61 let.
Anoli  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
To snad ne.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí