Křupání v kotníku, povolené vazy a namáhavá práce

Křupání v kotníku, povolené vazy a namáhavá práce

světlínek  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den, mám takový dotaz, už delší dobu jsem zpozorovala křupání v kotníku a následné křeče, ale při me praci je to nemozne relaxovat,kdyz se bolesti stupnovali byla jsem u lekare a ten mi rekl ze mam povolene vazy v kotniku, a kdyby se to stupnovalo tak at se tam zastavim. V práci stojim 12 hodin na nohou a kdyz jsem to rekla vedouci jeji odpoved byla zkusite jit k lekari a zklaamete ředitelku ( nebudu jmenovat firmu) o mem problemu vedi a stejne mi naplanovala smeny tak ze jdu treba 4 dvanactky a mezitim DEN volny, jak se pak ma z toho clovek dostat ( je mo 23 coz je na toto jeste mlady vek ) prosim poradite mi nekdo co delat ? dekuji
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

zkuste kotník alespoň zpevnit ortézou či se ho naučte od fyzioterapeuta funkčně tapovat. Určitě by bylo dále dobré naučit se s fyzioterapeutem a pak sám doma pravidelně cvičit různá balanční cvičení.
Pro dlouhodobý stoj bych Vám určitě doporučila nešetřit na kvalitních botách, případně doplněných individuální ortopedickou vložkou. Navštivte fyzioterapeuta pro konkrétní - individuální radu.

S přáním pěkného dne

Iva Bílková - FYZIOklinika.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související zákroky