Mezera mezi zuby-cena zákroku

Mezera mezi zuby-cena zákroku

Martinaaku  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,mám mezeru mezi hornímy předními zuby a chtela bych ji vaším zákrokem odstranit... kolik by to stálo?? muže podstoupit tento zákrok pokud jsem jeste nedosahla veku 18 let?
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Nejprve nutno v ordinaci provést diagnostický model a teprve podle něho vše naplánovat. A tedy i cenově. Bez patřičného plánu není možno jakoukoliv cenovou kalkulaci vytvořit.
rurr  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám problém s mezerou mezi předními zuby. Dodnes mi to nějak nevadilo, ale když se tak dívám na starší fotky, tak zjišťuju, že mezera se neustále zvětšuje. Asi bych neměl zájem o zubní fazety ani korunky, protože mám zuby poměrně zdravé, ale byl bylo by tento problém možné řešit rovnátky? Už jsem nosil fixní rovnátka jako malý, ale asi to ani nemělo žádný efekt. Když si představím, že bych je nosil ještě teď třeba rok a že by se mi zuby zase vrátily zpátky, tak bych už do toho asi nešel, ale pokud by bylo možné vyřešit problém klasickými sundavacími rovnátky, byl bych rád.

Díky předem za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Keramické fazety - Související videa

Doktor ve Vašem okolí