Community servis pro dodavatele

Estheticon - prostor, kde můžete oslovit potenciální pacienty.

community

Pro pacienty estetické medicíny je důležitá nejen volba lékaře, ale i správných zákroků, preparátů či přístrojů. Estheticon nabízí prostor, který vám umožní poskytnout těmto pacientům odpovídající informační servis a přivést je ke správným rozhodnutím. Zároveň se pyšní aktivní komunitou svých uživatelů, kteří zde vzájemně sdílejí své zkušenosti.

Community management je moderní formou podpory a budování značky využívající jak brandový obsah, tak obsah vytvořený klienty, kteří s danou značkou mají zkušenost, nebo se o ni zajímají. V rámci této podpory jsme pro vás vytvořili 2 balíčky služeb:

Balíček služeb “Community Basic”

a) Osobní tag

Jedná se o štítkování nebo značkování. Každou recenzi související s vaší značkou/službou označíme vybranými tagy. Tagy slouží uživatelům pro rychlejší vyhledávání a sjednocování informací k dané tématice. Tagy nutí uživatele přemýšlet o artibutech vašich produktů, vytvářet po nich cíleně poptávku a umožňují se vymezit proti konkurenci v ryze spotřebitelském prostředí.

tag
Vyfiltrované recenze s přiřazeným tagam dodavatele. (Pro větší náhled klikněte na obrázek)

b) Widget

Umístěný na vašich stránkách nebo na Facebooku odkazuje na hodnocení pacientů, nebo vaše příspěvky do diskuzí na Estheticon. Widget zároveň usnadní vložení nových recenzí návštěvníkům vašeho webu.

widget
Widget s recenzemi umístěný na stránkách dodavatele. (Pro větší náhled klikněte na obrázek)

c) Moderování a poptávání nových recenzí

Pacienti, kteří sdílejí své zkušenosti po zákrocích, jsou vybízeni k upřesnění informací ohledně průběhu zákroku, postupu, metody, použitých preparátů. Doplňují tak informace a podporují vaši značku, aby vynikla ve výsledcích vyhledávání.

reakce
Moderování pod hodnocením. Zjištění značky a velikosti. (Pro větší náhled klikněte na obrázek)

d) Seznam spolupracujících lékařů na profilu dodavatele a u vybraných zákroků

Na vašem profilu umístíme seznam spolupracujících lékařů, aby pacient mohl snadno vyhledat vhodné pracoviště.

2018 09 14 1455
Doplněný odkaz v menu na profilu dodavatele. (Pro větší náhled klikněte na obrázek)

Možnost vyfiltrovat si seznam vašich spolupracujících lékařů budeme také zobrazovat u vybraných zákroků (záložka Najít lékaře).

tag filtr
Po vybrání brandu se na seznamech lékařů vyfiltrují ti, co se značkou spolupracují a je u nich zapnuta funkce "spolupracující lékař". (Pro větší náhled klikněte na obrázek)

Balíček služeb “Community Plus”

obsahuje služby obsažené v „Community Basic“ plus tyto služby:

e) SEO (brand building efekt)

Úprava titulků hodnocení s ohledem na váš brand a také návrhy na další SEO obsah chybějící z pohledu spotřebitele na portálu Estheticon.

titulek
Zmínění brandu v titulku recenze. (Pro větší náhled klikněte na obrázek)

f) Forum seeding

Odkazování v diskuzích na váš obsah u nás bez uvádění konkrétního brandu. Podpora značky a s vámi spolupracujících lékařů, čtenosti vašeho obsahu, PR a SEO efekt.

g) Edukace lékařů

Proškolení, jak získávat hodnocení a proč jsou hodnocení tolik důležitá - služba pro max. 30 lékařů. Školení probíhá telefonicky, a poté jsou zaslány potřebné informace emailem.

Další samostatné služby

Zpětné spárování

Díky zpětné kontrole obsahu budou s vaším profilem spárována dřívější hodnocení.

Brandový checkbox

Brand + logo + slogan na seznamu lékařů k zákroku. Zobrazuje se na seznamu lékařů a ceníku u daného zákroku. Možnost rotace dvou klientů v rámci jednoho checkboxu.

obrázek
(Pro větší náhled klikněte na obrázek)

Pro svou nabídku kontaktujte Michaelu Petrović:

michaela petrovic mail

Aktualizováno: 19.11.2018