E-mailová šablona pro získání více doporučení

S novým nástrojem nyní můžete získat více doporučení! Návod krok za krokem, jak využít e-mailovou šablonu v administraci profilu k oslovení vybraných spokojených klientů s prosbou o zpětnou vazbu na vás či vaše pracoviště.

Rádi byste získali více hodnocení?
Použijte e-mailovou šablonu a oslovte své pacienty >>

Návod najdete na následujícím videu, případně využijte podrobnějšího popisu níže. 

1) Pro možnost odeslání šablony je třeba být přihlášený do administrace profilu lékaře či kliniky. Rozesílat šablony může nově i "asistentka", kterou máte pro sebe či kliniku nastavenou.

V případě několika propojených profilů (např.: klinika plus dva lékaři), stačí jedno přihlášení a následně si v šabloně lze vybrat, za koho se bude šablona zasílat. Například z profilu kliniky můžete poslat šablonu za své jednotlivé lékaře, jejichž seznam se vám nabídne po kliknutí na rozbalovací šipku.

2018 01 15 1203
Pro větší náhled klikněte na obrázek

Pro přihlášení jděte na www.lekari-online.cz a v pravém horním rohu na ikonku "Přihlásit". Zadejte platnou kombinaci uživatelského jména + hesla a přihlašte se.

navod 0
Pro větší náhled klikněte na obrázek

Pokud přihlášení proběhlo v pořádku, objeví se černá lišta a v pravém horním rohu foto lékaře či logo/obrázek, který na profilu používáte. Za fotografií je rozbalovací šipka, po rozkliknutí se vám nabídne menu, z kterého je potřeba zvolit možnost "Administrace".

navod 1
Pro větší náhled klikněte na obrázek

2) Na stránce "Administrace", ve střední části stránky jsou tématické Panely, zde v panelu: "Marketingové nástroje" vyberte možnost "Získání doporučení".

navod 2
Pro větší náhled klikněte na obrázek

3) Otevře se e-mailová šablona, kde si vybíráte ze dvou možností:

a) hromadné oslovení více pacientů zároveň (každému přijde jednotlivá zpráva, neuvidí e-mailové adresy ostatních - můžete oslovit až 20 klientů najednou)
b) individuální zpráva pro jednoho konkrétního pacienta/pacientku s možností připojení jeho/jejích Před/Po fotografií po výkonu pořízených na vašem pracovišti.

navod 3
Pro větší náhled klikněte na obrázek

Po zvolení varianty a) nebo b) je potřeba vybrat e-mailovou adresu, na kterou má případně příjít odpověď (bude-li adresát reagovat "Odpovědět/Reply").

navod 4
Pro větší náhled klikněte na obrázek

Text šablony je editovatelný, můžete si ho sami upravit dle svých požadavků, např. doplnit oslovení a jméno pacienta, upřesnit o jaký výkon se jednalo, apod. Stejně tak lze upravit i předmět zprávy.

Takto připravenou šablonu si můžete uložit a případně její obsah využít někdy příště.

2018 01 15 1206
Pro větší náhled klikněte na obrázek

Dále pak musíte odškrtnutím potvrdit, že oslovujete pacienta, který u vás podstoupil ošetření a že jde o jednorázové oslovení.

navod 5
Pro větší náhled klikněte na obrázek

4) Kliknutím na tlačítko "Poslat e-mail" odešlete takto připravený e-mail klientovi/klientům.

TIP: Máte-li profil na více jazykových verzích, pro každou z nich máte k dispozici šablonu v příslušném jazyce. Pokud se přihlásite do administrace např. z německé verze portálu, estheticon.de, šablona je pro vás připravená v němčině, apod. Postup je na všech verzích stejný.

Aktualizováno: 23.2.2018