Knedlík v krku

Knedlík v krku

Martina
Martina  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, asi dva týdnu pociťuji tlak, pocit tzv "knedlíku" hluboko v kruku, jako by za ohryzkem.... Dále mám již cca rok a půl problémy s očima. Červenají mi, otékají, bolí - na očním nebyly zjištěny žádné příčiny, jen doporučení kapat zvlhčující kapky. Poslední dobou mám problémy s třepením nehtů, se suchými a lámavými nehty a také se mi často praskají koutky úst a bolí mě..... Je možné, že by tyto problémy mohly souviset s štítnou žlázou. Moje maminka má onemocnění štítné žlázy. Děkuji za odpověď Martina, 26 let.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, v tomto případě je porucha funkce štítné žlázy pravděpodobná a měla byste být vyšetřena minimálně pohmatem štítné žlázy a odběrem krve na TSH. To zajistí praktický lékař.
Helena  |  návštěvník  |  Bayern
  • 1 odpovědí
Posim o radu, jak na trepive a loupajici se nehty na rukou.
Dekuji.Helena, 63 let
laurinka1  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Prosim o radu.jiz rok a pul pocituji na prave strane v krku ,jako bych tam mela vlas ,nebo chlup.dostala jsem leky ,ze to prejde ,ale bohuzel .Po ranu se davim a zvracim hromady hlenu.Nemohu si ani vycistit chrup.Na sonu neni nic .Jsem pod lekarskym dohledem ,mam leky eutyrox 100 ,nic se neplepsi.nacvuic bych moc rada otehotnela ,mam nejvyssi cas ,je mi 37 let.dekuji za odpoved .Marcela
Ency  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 5 odpovědí
nerjsem lékař, zkuste se obrátit na zkušeného konstitučního homeopata.
Ency  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 5 odpovědí
sama se léčím a úspěšně /alergie, ekzém po očkování TBC/

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí