Zvýšená funkce štítné žlázy

Zvýšená funkce štítné žlázy

Kateřina  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den, potřebovala bych poradit na poslední kontrole mi lékař zjistil že mám zvýšenou funkci štítné žlázy, před tím jsem brala 75 letrox pak 50 letrox a teď mi léky uplně vysadil a mám přijít za 2 měsíce. Nevím ale jak to vydržím je mi hodně zle, potím se šíleně třesu se celá a buší mi hodně srdce. Nemůžu vůbec normálně fungovat v noci nespím, chce se mi pořád brečet a mám neustále hlad. Může mi prosím někdo poradit co s tím mám dělat?? Děkuji moc :)
nateracka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den beru taky letrox 50 a stejnak mam pocit ze mam v krku srdce. pribiram na vaze a drzim dietu a nedari se mi to vubec muzete mi poradit jak zhubnout?
Kateřina  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
Já jsem po Letroxu také přibrala, ač mi doktor tvrdí že to není možné, ale znám spoustu lidí co mají stejný problém. Co s tím dělat nevím, začaly se mi strašně zavodňovat nohy od té doby. Teď sice nic neberu protože mám zvýšenou funkci, ale zatím jsem nezhubla ani kilo a spíš mám pořád hlad.

Reakce na Kateřina

janpaull  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 12 odpovědí
Dobrý večer,kontaktujte mne na fytofarmaka@centrum.cz,poradím a pomohu vám
janpaull  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 12 odpovědí
Dobrý večer, pokud potřebujete účinou pomoc tak mne kontaktujte na fytofarmaka@centrum.cz
pdjames  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,měla jsme podobné potíže,není to nic příjemného.Pokud Vám neni dobře a současný dr. nic s tim nedělá, nerozmýšlejte se a najděte si jiného. Já jsem takhle vystřídala 4 dr. ten poslední mě poslal na operaci a bylo mi řečeno, že jsem přišla včas.Dle mých zkušeností je důležité naordinovat přesné dávkování. Krevní výsledky byli v pořádku, ale já jsem se rozhodně dobře necítila. PDJames
Kateřina  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
No mi právě výsledky krve dopadly špatně, lékaře už mám 3. právě jsem přešla, ale právě nechápu proč mám přijít až za 2 měsíce. Jejda , ale operace ta mě vůbec nenapadla..

Reakce na Kateřina

pdjames  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Já jsem již komplet po operaci štítné žlázy v rozmezí 5 let. Vždy jsem tam měla na každém laloku uzlík. Doporučuji s tím neotálet.Zdraví máte přeci jen jedno .Znám pani , která je po operaci jednoho laloku a medikamenty žádné nebere.A já je potřebovala...Cítím se úplně v pořádku.
janpaull  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 12 odpovědí
Dobrý večer, pokud potřebujete pomoc tak mne kontaktujte na fytofarmaka@centrum.cz poradím vám
lidka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
prosím o radu,kontrolní laboratorní vyšetření štítné žlázy je TSH 1,4 T3 6,7 T4 je mírně nad normou 24 bez léčby prosím o radu Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí