Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti po vysazení HA - Antikoncepce - Diskuze

Bolesti po vysazení HA

Bolesti po vysazení HA

Eliška  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den, asi před 2,5 měsíci jsem vysadila HAK Lyndinette a od té doby jsem měla několikrát silné bolesti v podbříšku a cukání v bederní páteři a bolesti v pánvi. Několikrát jsem byla na vyšetření ny gynekologii, podstoupila jsem i cytoskopii močového měchýře, vyšetření na neurologii, sono břicha, před 14 dny jsem byla i na pohotovosti a nic se nenašlo. Krevní testy všechny v pořádku, žádný zánět v těle také nemám. Tento týden mi našli na chirurgii 4 cm cystu, lehce zakrvácenou. Na gynekologii mi napsali Norethisteron s tím, že mám přijít za 14 dní na kontrolu, cysta by se měla zmenšit nebo úplně zmizet.Prý mám nedostatek nějakého hormonu, který blokuje tvorbu žlutého tělíska a je možné, že tuto poruchu vyvolala právě HAK. Chtěla bych se zeptat, o jaký hormon jde a jestli je možná jiná léčba tvorby cyst než hormonální antikoncepcí. Před užíváním HAK (4 měsíce) jsem nikdy problémy s cystami neměla a už se k ní nechci vrátit. Děkuji za odpověď
kateřina333  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den potřebuju poradit. 6 let jsem brala antikoncepci mercilon a teď jsem se rozhodla ji vysadit. 25. listopadu jsem si měla vzít první prášek z nového platíčka, který jsem si nevzala a 27. listopadu jsme měli s přítelem nechráněný sex. týden na to od neděle 4. prosince (což asi začala ovulace) mám hrozné bolesti v podbřišku hlavně u levého vaječníku (dneska mě to vzbudilo i v noci) Trvá to už 4 dny..navíc mám zvýšenou teplotu 37,5 (jinak mi nic není) a u dvou jídel mi připadlo že cítím chuť kovu. Myslíte, že můžu být těhotná? A kdy si můžu nejdříve udělat těhotenský test? Moc děkuju za odpověd.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí