Antikoncepce-problémy po vysazení

Antikoncepce-problémy po vysazení

Marta020  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, chtěla bych se zeptat 3roky jsem brala antikoncepci Miligest a 1rok Diane-35 nyní jsem ji přestala brát z finančních duvodu(přišla jsem o zaměstnani) a dva týdny ji neberu je možné že mi je pořád špatně mam prujem bolesti břicha myslíte že to má vliv antikoncepce když ji neberu? předem moc děkuji za odpověd
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

ne antikoncepce na průjem atd nemá vliv,

S pozdravem MUDR Ilič

misak147  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
dobry den chci se zeptat kdyz vysadim antikoncepci Jeanine priberu nejake kila navic?
HANKA  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den asi 5 let jsem brala aantikoncepci PRAMINO pak mi ji lékař vyměnil za JEANINE.Jelikož trpím migrénou tak jsem ji vysadila.Neberu ji teprve 1 měsíc ale asi před 14 dny se se u začaly objevovat stavy uzkosti -deprese.nikdy jsem takové problémy neměla a ani v rodině je nemáme.Poraďte mi prosím jestli je to nožné že jsem vysadila antikoncepci a jestli se to upraví popřipadě jak to řešit Moc děkuji zaa odpověď.
misak147  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
chci s ezeptat kdyz vysadim antikocnepci jeanine priberu enjake kila anvic?
aaada  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat mam menstruacni problemy, nejak v kvetnu 2011 jsem prestala brat antikoncepci poté asi 3x-4x jsem mivala menstruaci pravidelnou, ale od prosince 2011 jsem nedostala menstruaci, mivam bile vytoky, bolesti v podbrisku, testy vychazeji negativni pokaždé, k lekari se nemohu dostat jelikoz jsem v zahranici a moje doktorka gynekoložka je na dve veci bohužel.. a jinde na gynekologii neberou nove pacientky.. nevim si rady.. poradte
aaada  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Je mi 20let, tehotensky jsem si delala kazdy mesic pokaždé negativní. (Dodatek) aaada
nela  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, po 10ti letech jsem vysadila antikoncepci a 24.7.12 jsem měla dostat menstruaci, k dnesnimu dní se stále nedostavila. Tak se chci zeptat, zda to je normální nebo bych to měla začít řešit s gynekologem. Jak dlouhá doba může být, než se menstruace dostaví?
RoseMallow  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
rozhodla jsem se po roce a půl vysadit HA (Lindynette 20). Po dobrání platíčka jsem udělala sedmidenní pauzu, behěm které se dostavilo krvácení. Osmý den jsem si již další pilulku nebrala. Krvácení během pauzy přešlo v pouhé špinění, to ale dodnes (po 14 dnech od začátku krvácení) nepřestalo.
Mám navštívit gynekologa, nebo je to způsobeno hormonální změnou a špinění samo přestane?
Děkuji
Peťka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat. Antikoncepci jsem vysadila před 7.měsíci a už teď 2.měsic nemám menstruaci. Ták jsem se chtěla zeptat jestli můžu být těhotná,když chodim i celkem dost na wc,mám nafouklé bříško býva mi špatně,ale vždycky k večeru a mám bolesti bříška a furt mám pocti jako by se mi chtělo na wc,protože mě neco tlačí,ale když jdu ták se mi vlastně čurat nechce :) a taky mě páli dost žáha,test mi ukazuje 1,čárku,děkují předem za odpověd Lorencová Petra
Ivca  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, asi 2 roky beru pravidelně HA Logest, ale v posledním měsíci jsem měla problém s menstruací, cca 5 dní po skončení pravidelné MS přišla znova a stále nechce skončit. Byle jsem u svého gynekologa, který vyloučil cysty a podobné problémy a navrhl mi abych zkusila na měsíc nebo 2 HA vysadit a potom uvidíme. Chci se zeptat jestli je to dobrá volba, bojím se abych si tím MS ještě víc nerozházela. Děkuji za odpověď.

Reakce na Ivca

MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
ano je to jedno z řešení nebo vyměnit antikoncepci za jinou ale to bude nejlépe vědět Váš gynekolog,

S pozdravem,

MUDr Ilíč
Michaela  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, v červnu tohoto roku jsem vysadila antikoncepci. MS jsem měla až 21.10. Od té doby nic. Snažíme se s manželem o miminko, ale stále nic. Chci se zeptat, můžu otěhotnět, i když nemám menstruaci? Antikoncepci jsem začala brát před 11 lety, právě z důvodu nepravidelné menstruace. Máme to nechat přírodě, nebo mám raději navštívit gynekologa. Moc si přejem miminko!
Děkuji za odpověď.
MKp  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 41 odpovědí
Dobrý den, po vysazení antikoncepce je poměrně běžné, že trvá (někdy dost dlouho), než se obnoví menstruační cyklus (při užívání HAK je odstraněn a nahrazen umělým krvácením, tzn. že nepravidelnou menstruaci neléčí). Doporučuji se obrátit na Centrum naděje a pomoci http://www.cenap.cz/neplodnost-porad.php nebo na pana doktora Wallenfelse ze Žiliny http://www.plodar.sk/

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí