Hubnutí při antikoncepci Sylviane?

Hubnutí při antikoncepci Sylviane?

lena  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, máte někdo zkušenost s antikoncepcí Sylviane?? bylo mi řečeno, že bych po ní mohla zhubnout. Nevím, jestli tomu věřit...
Radka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
dobrý den.Pochybuji,že by někdo měl dlouhodobou zkušenost s touhle antikoncepcí,protože je to teť novinka na našem trhu.Já jsem léta užívala antiko YADINE(je to výrobek od stejného výrobce)a lékařka mi nabídla tuhle variantu:SYLVIANE,že je o něco levnější než YADINE.Byla jsem u své gynekoložky začátkem února a v žádné lékárně jsem nepochodila.Všude mi tvrdili a to i ve velkých městech,že tohle ještě niksy neměli a můžou mi SYLVIANE jedině objednat.Já na ní jedu teprve týden,tudíž nemohu posoudit,zda se při jejím užívání zhubne.Přeji hezký den.Radka
Barusinka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Na doporučení mé gynekoložky také budu přecházet na Sylviane, sehnat jsem ji neměla problém. Bylo mi řečeno, že je dobrá i na akné ( docela na něj trpím ) a také, že zavodňuje, tudíž se po ní netloustne, ale myslím, že jen tak z ničeho nic, jen působením hormonů nezhubnete, možná budete hubnout rychleji pokud přidáte cvičení,dietu... Nevím, ale podle mě to nebude tak jednoduché jak se zdá. :)
Lucie  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, já tuhle antikoncepci beru čtvrtým měsícem. Nemůžu si stěžovat. Nevím jistě, zda se po ní hubne, ale rozhodně jsem nepřibrala. Za těch pár měsíců mám 6 kg dole, ale netuším, jestli je to antikoncepcí, nebo sportem. :)
kuzloprase  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, mohu se zeptat jestli se po teto antikoncepci nejak nezhorsila plet? Pet let sem brala Yadine a tento mesic mi pani doktorka napsala tuto antikoncepci, tak mam strach. U Yadine sem mela uplne krasnou plet bez pupinku. Dekuji za odpoved :)
Radka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den.Mohu Vám sdělit svou zkušenost.Taktéž jsem brala Yadine spoustu let bez problémů a k mé spokojenosti.Paní doktorka mi nabídla levnější variantu Sylviane a užívám ji třetí měsíc.Plet mám zhoršenou,vyskytly se mi pupínky a na čele krupice.Během užívání asi uprostřed platíčka jsem začala mít bolesti v podbřišku a malinko se objevilo špinění.Závěr je takový,že přejdu zpět k osvědčené,ač drašší YADINE.Přeji hezký den.Radka

Reakce na Radka

MUDr.  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 7 odpovědí
Sylviane je naprosto totéž, co Yadine. Stejné složení, stejný výrobce. Jiná je jen krabička a cena. A proč produkuje jeden výrobce dva totožné preparáty s různou cenou? Ten dražší je originál a nyní jiné firmy dělají levnější kopie, takže firma jednu z těch kopií vyprodukovala sama, aby nepřišla o méně movité zákaznice. Suma sumárum Yadine a Sylviane je totéž.

Reakce na Radka

be  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
je normalni pri zmene leku krvacet a mit bolesti, mas to napsane v obalovem letaku..

Reakce na be

Radka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
Hmmmm.je to normální jak pro koho:-)já jsem při jiné antiko tyhle problémy nikdy neměla!!!!A to nejsu žádná mladičká holčina,která s antiko,teprve začíná.Přešla jsem zpět na Yadine a bez problémů.
Eliška  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
nevíte kolik tato antikoncepce stojí nějaká nejnižší cena ?
Radka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den.Já jsem jí v lékárně koupila za 620,-Kč 3platíčka tedy na 3 měsíce.Na internetu někde uvádějí 550,-kč ale to je cena pro lékárny,tudíž normální klient(zákazník)se asi nemá šanci dostat k této ceně.

Reakce na Radka

pessily  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
ja jiobesla u nas v meste asi 3 lekarny a az v posledni ji meli za 550 takze se da koupit za tu cenu

Reakce na pessily

evkins  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
já ji koupila dokonce za 520 Kč :-)

Reakce na evkins

strawberry000  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
a v jaké lékárně?

Reakce na Radka

iva  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dnes jsem jí koupila u Dr. Maxe za 500,- docela mě to překvapilo, protože mi doktor řekl, že bude stát přes 600,-

Reakce na Radka

daniela  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
ahojky právě dnes jsem si poprvé koupila tuto antikoncepci před otěhotněním jsem brala Yadine a byla jsem spokojená ted mě paní doktorka předepsala tuto tak snad bude taky dobrá a cená -- já ji koupila za 559kč :-)

Reakce na daniela

Lenka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mohla bych se zeptat v jaké lékarné jste koupila antikoncepci Sylviane za levno? Nějaký název lékárny? Já se po ní ptala už ve 3 lékárnách a nikde mi nebyli schopni zjistit cenu až u DR. Maxe a tam mi řekla 620 Kč. Děkuji za odpověď.

Reakce na Radka

anonym  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
já jsem Sylviane koupila za 560,-- ale pozor, je to v málokterých lékárnách taková cena. Váš gynekolog by Vám měl říct, kde se Sylviane koupí za levněji :)

Reakce na Radka

pomeranč  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
já jsem začala užívat antikoncepci Sylviane teprve nyní, taktéž mi ji doktorka nabídla jako zcela stejnou alternativu Yadine, ale levnější a koupila jsem ji ZA 550,- KČ NA TŘI MĚSÍCE V LÉKÁRNĚ V KARVINÉ V OC HYPERNOVA. Pokud jste tedy někdo z tohoto města, doporučuji jít tam, nebo najít stejnou lékárnu v jiných městech.
anonym  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Já ji kupuju za 520 kč v lékárně ve Zlíně u Polikliniky. Je to zatím nejlevnější cena.
Kitana44  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Já jsem za ni platila (sylviane) necelých 600 korun, což není mnoho ve srovnání s jinými antikoncepcemi. Zlepšila se mi po ní pleť, akorát mívám často úzkostné stavy, ačkoliv nemůžu posoudit zda je to vlivem antikoncepce. Levnější varianta HA- Lunafem užívala jsem ji asi rok, nepřibrala jsem, avšak nezlepšila se mi pleť jak jsem očekávala, později jsem zjistila, že tato antikoncepce k tomu není ani určená. Cena se pohybuje okolo 400 korun na tři měsíce. POkud nemáte problémy s pletí určite ji můžu doporučit.
denulina  |  návštěvník  |  Indiana
  • 2 odpovědí
Antikocepci Sylviane beru už měsíc, něco se mi děje s pletí, ale nerozeznám jestli je to antikocepcí nebo něčím jiným :-) Zatím nevidím u sebe žádné problémy. Uvidíme za pár měsíců. Cenově se ta antikocepce dá snést, brala jsem i drahší.
Laura  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
A zvětšila se vám po ní někomu prsa? :)
denulina  |  návštěvník  |  Indiana
  • 2 odpovědí
Mě bolí, takže asi rostou :-D
anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Mě se prsa zmenšila ale také sem zhubla 3kg.
Yv  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Ahoj holky, já ji beru 5 měsíců a musím říct, že mě absolutně přešla chuť na sex, tak nevím, nevím. Předtím jsem nebrala dlouhou dobu nic a úplně v poho :-(
IVETASEK  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
ahoj vykašlete se na antikoncepci,doktoři z vás mají akorát peníze, objednejte si lady comp a budete v pohodě sice je vyšší pořizovací cena,což se za dva tři roky vrátí při cenách antikoncepce,a nedostanete rakovinu prsu ani infarkt, což vám při užívání antikoncepce vážně hrozí a ještě z toho má prachy farmaceutická lobby,proto vám to doktoři pořád cpou jste pokusní králici.
anonym  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Hubnutí pro ženy. Individuální programy přizpůsobené ženskému organismu, poradenství zdarma, trvalé výsledky. Bližší infwww.odbornik.na-hubnuti.cz
anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s přibíráním na váze po antikoncepci Sylviane?
saga123  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
brala jsem Yadine, dala jsem dolů asi 3 kg ale hlavně už jsem je nepřibrala, teď mám Sylviane, je to to samé, možná trošku nějaký ten pupínek na obličeji, jenže to klidně může být i tím horkem. Každopádně cena je cca 0 400,- nižší než Yadine, takže není důvod kupovat to samé a dráž.
hela  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Já brala nejdříve antikoncepci Yadine a nic jsem po ní nepřibrala, po Sylviane 3 kg!!!!

Reakce na hela

ich-natalka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Mno to mi ani neřikej!!! Já při Jeanine nabrala 5kg, a teď budu brát Sylviane, prý by mi neměla tolik zadržovat vodu a přibrat bych už neměla. jinak holky s tou pletí, jsem sama zvědavá....

Reakce na hela

Krija  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Mě se stalo totéž, dříve jsem brala Yadine a teď když beru dva měsíce Sylviane má 3kg nahoru. Opět se vrátím k Yadine.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí