Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Dlouhá menstruace po nasazení antikoncepce - Antikoncepce - Diskuze

Dlouhá menstruace po nasazení antikoncepce

Dlouhá menstruace po nasazení antikoncepce

Lucie  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, je mi 18 let. Tento měsíc jsem začala brát antikoncepci "Yaz", kterou mi pan gynekolog předepsal ! Dostala jsem menstruaci 3.10. (vzala si první pilulku) a ještě dnes 9.10. stále krvácím - slabě !
Nikdy předtím jsem tak dlouho menstruaci neměla. Předpokládám, že je to těmi prášky, ale jak dlouho to může ještě trvat ? :-( Jsem bezradná ...
Děkuji za odpovědi
VeruPerglerová  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
ahoj mám uplně stejný problém :( zjistila si o tom něco?
Sabka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
ja mela menstruaci cely mesic (spineni) pak v 7denni pauze opet nastala menstruace a pak se to uz uklidnilo ;)
xxx  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, začala jsem užívat antikoncepci Jeanine a mám extrémně silnou a bolestivou menstruaci - dnes už devátý den. Užívám ji první měsíc, právě těch devět dnů. Chtěla jsem se zeptat, jestli to souvisí s touto antikoncepcí. V příbalovém letáku je napsané, že při silném krvácení se má kontaktovat lékař, ale já byla na vyšetření před 3 dny (menses právě končil) a po tom vyšetření mám pocit, jak kdyby mi začala menstruace znovu. Může to souviset i s tím vyšetřením? Děkuji za odpověď.
stolluca  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den HA beru už 6 let celou dobu jsem brala Cilest 21, teď jsem změnila lékařku která mi doporučila změnit HA na Mercilon.
Právě jsem načala 4 platíčko ale mám po celou dobu bolestivou menstruaci a krvácím 8 dní. Když si vezmu po 7 denní pauze tabletku tak ještě 2 dny krvácím. Chtěla bych se zeptat zda je to normální a jestli se to ještě srovná nebo mám jít za lékařkou a zkusit jinou HA?
Při Cilestu jsem tyto potíže neměla.
Děkuji za odpověď
klara45  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 19 let. Tento měsíc jsem začala brát antikoncepci Belara. Menstruaci jsem dostala 1.7. a vzala jsem si první pilulku. Problém je ale v tom, že ještě nyní (12.7.) slabě špiním, což u mě není normální, menstruaci obvykle tak dlouho nemívám. Předpokládám tedy, že je to kvůli zahájení užívání HA. Může tomu tak být? Děkuji Vám za odpověď.
Slunko  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den prosím o radu beru poprvé antikoncepci trijegol začla brát první prášek zároveň s měsíčkamy a už mám 16den furt špinění měl to taky něgdo tak děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí