Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Přibírání po antikoncepci - Antikoncepce - Diskuze

Přibírání po antikoncepci

Přibírání po antikoncepci

pripjaj  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den, mám už celkem dlouho dilema. Jsem z toho až zoufalá. Ve svých 16ti letech, na začátku prváku jsem začala brát antikoncepci Minervu na pleť na doporučení a předpis doktorky. Mám s pletí velké celoroční potíže, někdo má problémy s akné na zádech a v dekoltu jen přes zimu. Já celý rok. Vážila jsem na svých 159cm 42kg, po deseti měsících užívání jsem přibrala 14 kg. Což mi přijde zbytečně moc. O září jsem Minervu přestala brát a pomalu se vracím na původní váhu, ale nejde to tak lehce a mám z toho i ze špatné pleti, která se mi opět vrátila celkem velké komplexy. Teď je mi čerstvě sedmnáct let. Chtěla bych brát antikoncepci, ale na otázku ,,Jakou?,, mi sposuta lidí odpovídá : Yaz, Yadine nebo Jeanine, ale se slovy ,,Nikdo ti nezaručí jestli opět nepřibereš, je to individuální záležitost,, tak Vás žádám o radu. Jsem z toho už docela dost zoufálá. Normální šťastnej život je mi díky tomuhle odepřenej. Předem děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí