Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jak zastavit nabírání váhy po vysazení antikoncepce - Antikoncepce - Diskuze

Jak zastavit nabírání váhy po vysazení antikoncepce

Jak zastavit nabírání váhy po vysazení antikoncepce

Clemi  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den. Jdu k Vam pro radu. V kvetnu jsem vysadila hormonalni antikoncepci,protoze jsem ji nechtela zbytecne uzivat. Po dobu jejiho uzivani jsem nabrala skoro 20 kg za 4 roky. Ted po vysazeni jsem nabrala behem mesice 3 kg. Co by jste doporucily na srovnani hormonu,abych prestala nabirat na vaze? Chut k jidlu se mi nijak nezmenila,jim stridme. Piji prevazne vodu max v kombinaci s neslazenym ovocnym cajem. A kazdy den si delam lymfaticky caj od Gresika (po kterem chodim casteji se stolici nez pred tim..). Piji kolem 2-2,5l vody denne. A snazim se mit kazdy den dostatek pohybu a nachodit kazdy den minimalne 10km (coz vetsinou i vetsinou prekrocim). Navic posledni dobou se citim nafoukla a mam problemy s "ujimanim". Poradite mi co mam delat? Predem dekuji za odpoved.
MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den Clemi, z Vašeho dotazu vysvítá, že vysazení antikoncepce přírůstek váhy nezastavilo. Téměř jistě je příčina jinde, měl by Vás vyšetřit internista se spaecializací, tzv. obezitolog. Budete vědět příčinu a tím pádem i nadváhou účinně bojovat. mějte se hezky, V. Slavík
Clemi  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Ja ale pred uzivanim antikoncepce nenabirala na vaze. Drzela jsem si ji stalou.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí