Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jeanine a tloustnutí - Antikoncepce - Diskuze

Jeanine a tloustnutí

Jeanine a tloustnutí

Annette  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den. Mam nove antikoncepci Jeanine a chtela jsem se zeptat, jake s ni mate zkusenosti. Drive jsem uzivala mercilon a pribrala jsem 15 kilo, tak me zajima, zda se mi tohle s Jeanine vyhne. dekuji za odpovedi
M.S.  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
ahoj Annette,
myslím si, že přibírání na váze z důvodu užívání antikoncepce je hodně individuální záležitost. Ja beru od listopadu HA Minervu a musím říct, že jsem rozhodně nepřibrala, ba naopak dala jsem 2 kg dolů a držím se na té stejné váze. Na druhou stranu pokud jsem si četla historii této diskuze, nějaká slečna zde psala, že právě po Minervě ale i jiné HA nabrala asi cca 14 kg. Takže opravdu je to hodně o tom těle a jak to tělo snáší tu antikoncepci. Nicméně si myslím, že Jeanine je dobrá HA, a dle mojí kamarádky se po ní ani moc nepřibírá. Já jsem ji chtěla užívat taky, ale moje doktorka mi doporučila Minervu, je levnější. A musím říct, že zatím jsem s ní spokojená.
S pozdravem
M.S.
semicek911  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat dříve jsem užívala HA Lunafem,a chci teď přejít na HA Jeanine, normálně jsem dobrala poslední tabletu u HA Lunafem a dala si 7 denní pauzu,zítra bych si měla vzít první prášek HA Jeanine,jenže nevím zda můžu když HA měním z jiné. Děkuji za odpověď
Didi  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Beru tuto antikoncepci třetím rokem zhubla jsem 10 kg..:)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí