Těhotenství z předejakulační tekutiny?

Těhotenství z předejakulační tekutiny?

dany8515  |  návštěvník
Dobrý den, 8 let jsem brala antikoncepci a vysadila jsem ji kvuli zdravotním problémům. 20.9. jsem měla sex s partnerem bohužel jsem nasadila špatně kondom a pro jistotu jsem si vzala další den postinor. Menstruace se mi objevila 27.9 a trvala 5 dnů. 3.10. jsem měla styk a praskl nám kondom, ale včas jsme si toho všimli. A 5.10. jsem začala špinit (nejspíše z Postinoru). Myslíte, že i s předejakulační tekutiny mohu otěhotnět?

Moc Vám děkuji za Vaši odpověď a omlouvám se za takový dotaz, ale jsem docela zoufalá.
wanesa  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den chtela bych se zeptat zda kdyz jsem 2 roky uzivala antikoncepci a tet ji vysdila,a mela si ji vit 8den po menstruaci(nevzala)a mela ten den spartnerem podobu 2dnu nechraneni styk ,zdali je nejaka pravdepodobnost ze mohu byt tehotna?dekuju a omlouvam se za styl psani.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

pravděpodobnost je velice malá spíše teoretická.,

S pozdravem,

MUDr Ilič
Basku92  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
s přítelem nám sjel kondom s jeho předejakulační tekutinou a já poté musela kondom v sobě "lovit". Chtěla jsem se zeptat, jaké je riziko otěhotnění, když se přítel neudělal a toto se stalo dva dny po skončení menstruace.
Děkuji
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

pravděpodobnost garvidity je malá ale nelze ji 100 procentně vyloučit,

S pozdravem,


MUDr Ilič
ciputa  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, před týdnem jsem měla nechráněný styk s přítelem. Přitel ejakuloval mimo mne. Byla jsem v poslední fázi menstruace. Jaká je pravděpodobnost, že bych mohla být těhotná? Děkuji za odpověď.
lucík  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den, včera jsem měla první sex s přítelem. nemeli jsme šprcku ale přítel se udělal vedle, ale vyndal ho jestě chvilku před tím něž měl ejakulaci, přesto mám strach že budu těhotná. Je možné otěotnění z předejakulační tekutiny? děkuju za odpověd
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

teoretický je to možné ale velice málo pravděpodobné,

S pozdravem,

MUDR Ilíč
B.L.  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
včera v noci jsme se s přítelem milovali. HA neberu asi 2 měsíce (před měsícem jsem pravděpodobně potratila v 2. týdnu těhotenství, také asi v důsledku opožděného požití prášku Escapelle, špatně jsme spočítali hodiny, bylo to více než 3 dny).
Co neberu HA, používáme kondom. Včerejší noc bylo "dlouhá", co se milování týče. Milovali jsme se 2x, poprvé bylo vše v pořádku, přítel ejakuloval do kondomu. Poté následovalo opětovné milovaní zase s kondomem. Přítel se "neudělal", bylo to těsně po prvním milovaní, ale i tak mám trochu obavu, protože jsme následně v kondomu (skoro ve špičce) našli malinkou dírku, kterou unikalo to málo spermatu, co v kondomu bylo, když se kondom nafoukl a smáčkl.
Dle mých výpočtů byl včerejšek mým 15. dnem cyklu. Je otázka, jak to mám teď rozházené po ukončení braní HA a prášku Escapelle, ale teoreticky by to mohl být plodný den, že?
Přítel se bojí neplánovaného rodičovství. :) Prosím, jak velkou pravděpodobnost otěhotnění odhadujete? Nechce se mi zbytečně brát po měsíci opět prášek "poté", jsem spíše odpůrce braní hormonů apod. věcí.
Děkuji. BL
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Pravděpodobnost se v tomto případě nedá vypočítat.Za 3 týdny od inkriminovaného styku/i vzhledem k tomu, že jste escapelle vzala později/ je důležité provedení těhoteského testu a v případě nejasného výsledku odběr HCG.
MKp  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 41 odpovědí
Dobrý den, do budoucna doporučuji se naučit rozpoznávat vlastní plodnost. Viz např.
http://pro-zivot.pise.cz/58-co-je-to-prirozene-planovani-rodicovstvi.html
http://www.cenap.cz/ppr-porad.php
http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99irozen%C3%A9_pl%C3%A1nov%C3%A1n%C3%AD_rodi%C4%8Dovstv%C3%AD

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí