NuvaRing

NuvaRing

Veronika  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, chci se zeptat. Používám antikoncepční kroužek Nuvaring poprvé a zdá se mi že ho mám nasazený příliš blízko a dál to už nejde, bude fungovat i tak ??? a jestli když na něho stále šahám jako že ho kontroluji nebo posouvám neztratí tak na účinosti ??? Mockrát děkuji za odpověď
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

NuvaRing když se zavede automatický "naskoči"kolem čípku,je lépe se stavit za gynekologem a to zkontrolovat ,pravděpodobně to máta dobře nasazené ale pro jistu se stavte.

S pozdravem,

MUDr Ilič
Majkky  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý večer chtěla jsem se zeptat už od 15 let beru antikoncepci. Brala jsem Diane 35 a vse bylo v poradku. Ted minuly mesic jsem zacala brat novou antikoncepci Dianelle. Doktorka mi rekla ze bych mela vymenit antikoncepci. Ted je to mesic co jsem ji brala a dnes jsem mela púosledni den tydnu kdy mam mit menstruaci. Ale dostala jsem to a spinila jsem hned drugy den coz nebylo obvykle a mela jsem to upe hnede bylo dost silne asi dva dny a chvilicku normalni krev snad pul dne ale ptoom se to zmenilo opet na hnedou a upe to pomalu odeznivalo. Dnes uz to nemam vubec. POlsedni ted tri dny mi to uplne vymizelo. Tak se bojim jestlise neco nedeje nebo jestli je to normalni kdyz jhsem zmenila po tak dlouhe dobe antikoncepci. Doktorka mi rekla ze nemam mit tyden na menstruaci ze po posledni tablete Diane mam hned brat Dianelle. cHTELA JSEM se tedy zeptat co by to asi mohlo byt. Celkem se bojim protoze se mi to jeste nestalo. Dekuji predem za odpoved

Alusha1988  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, možná je to hloupá otázka, ale zajímalo by mě,zda je žena v 7-denní pauze chráněna proti početí. Když jsem měla 7. den pohlavní styk a druhý den jsem si zavedla kroužek? děkuji
kacita  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám nově Nuvaring a chtěla bych se zeptat, zda chrání stejně jako prášky v té 7-denní pauze? V příbalové informaci jsem to nenašla a přijde mi to docela důležité:) Děkuji
lenka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat ohledně nežádoucích účinků Nuvaringu, zda se po něm objevují také zvyšování hmotnosti a zvětšování prsou, tak jak to bývá, nebo alespoň v mém případě je, při užívání HA. Vím, že kroužek uvolňuje hormony, ale co jsem pochopila, je celý mechanismus působení jiný, tak by mě zajímalo, jestli když jej začnu používat místo HA, přestane mě trápit zvyšování hmotnosti. Děkuji předem za odpověď
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

celkově HA nezvyšuje hmotnost až na výjimky...NuvaRing má nejnižší dávku hormonu tak ža by neměl ovlivňovat hmotnost.

S pozdravem,

MUDr Ilič
valinka  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, používám antikoncepční kroužek Nuvaring poprvé a mám ho už devátý den od zavedení. Zavedený byl v první den ms a už mě měla ms dávno skončit a pořád špiním. Už dva dny vždycky k večeru a pak celou noc mě pobolívá podbříšek jako kdybych měla ms teprve dostat. Přes den nebolí. Začíná mě být nevolno a bolí mě hlava, můžou to být kontraindikace na Nuvaring? Jsem nekuřák, nepiji alkohol a nejsem obézní. Děkuji za odpověď.
Míša  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli jsem chráněná v 7-denní pauze co nemam kroužek předem Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí