Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pharmatex - Antikoncepce - Diskuze

Pharmatex

Pharmatex

Gabriela
Gabriela  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, vzhledem k tomu, že odmítám brát hormonální antikoncepci, rohodla jsem se zkusit pharmatex. Chtěla bych se optat, co si o jeho spolehlivosti myslí odborníci. Také jsem se dočetla, že jeho účinky mizí při kontaktu s mýdlem. Mohu používat alespoň klasické intimní gely nebo i ty obsahují mýdlo? děkuji za odpověď
Ivetka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
mám také dotaz k Pharmatexu. Nemůže se stát, že to ze mě přítel "vytluče", když budeme příliš divocí:-)?
A proč se musí aplikovat před každým pohlavním stykem znovu, aby "zvládl" další spermie? Protože se píše, že jinak vydrží až 10 hodin..
Děkuji, hezký den
Ivetka
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

Pharamtex je spermicídní látka /ničí spermie chemickou cestou/ a proto se aplikuje před PS,není třeba se obát že to z V8s přítel "vytluč"

S pozdravem,

MUDr Ilič
hanulka8
hanulka8  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je prosím možné používat společně s Pharmatexem také lubrikační gel? Nebo také se tím snižuje účinnost antikoncepce? Pharmatex prý také omezuje výskyt kvasinek např. rodu Candida, které způsobují vaginální mykózu. Jaké jsou prosím s tímto přípravkem zkušenosti? Děkuji za odpověď.
Lenuš  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Pharmatex používám už více jak rok a jsem s ním spokojená. Pharmatex má lubrikační efekt, takže lubrikační gel není potřeba a s mykózou jsem problémy neměla.
Petra Tencerová  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

bohužel jsem chytla po mamce Leidenskou mutaci,takže HA je pro mě tabu do konce života. V lékárně mi poradili Pharmatex, koupila jsem si teda krém. Někde jsem se dočetla, že se před stykem nesmím koupat, a to samé platí i po styku,s tím by neby? Může se přítel normálně vykoupat,nebo taky před stykem nesmí a po styku může?..Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí