Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Špinění místo menstruace - Antikoncepce - Diskuze

Špinění místo menstruace

Špinění místo menstruace

andilek
andilek  |  návštěvník
před 3 dny jsem začala poprvé užívat antikoncepci (Sunya) a místo menstruace mám pouze slabé špinění. chtěla bych se zeptat jestli nemůžu být těhotná
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Ne nemusite být rěhotná ale pro Vášklid si udělejte test z ranní moči na HCG.

S pozdravem MUDr Ilič
barunka1  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
Mám dotaz ohledně možného těhotenství je mi 20let a používám pravidelně již pár let hormonální antikoncepci. Menstruaci dostávám pravidelně ,ale tento měsíc je to jinak. Prášky jsem vysadila ve středu a obvykle za 3-4 dny to dostanu tedy ze soboty na neděli jsem to měla dostat (obvykle to dostanu v noci) příznaky ,že to mám dostat jsou umě pobolívání břicha. Tento měsíc se tak nestalo břicho mě nebolelo a přes noc ze soboty na neděli jsem to nedostala, nestalo se tak ani v pondělí .Včera (v úterý) jsem začala mírně špinit ,ale pouze špinit přes den ,večer to zas ustálo a nic dnes též jen trošku špiním (toto umě není obvyklé - obvykle to dostanu a hodně krvácím a špiním až ke konci procesu) . Co mám dělat ? Nevím ,kdy začít brát antikoncepci zpátky ? Těhotenský TEST jsme si dělala v úterý ráno a negativní . Prosím o radu můj gynekolog má tento týden dovolenou a já nevím zda mám plašit ,nebo čekat děkuji !

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí