Silná bolest v podbřišku po užití Postinoru

Silná bolest v podbřišku po užití Postinoru

Tereza  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den chci se zeptat na jednu věc. Tak 2tydny zpět,jsem měla nechráněný sex a musela jsem použití Postinor. Vše bylo v pořádku ale nyní mám veliké křeče v podbřišku,a take bolest jakoby vevnitř ve vagíně. MS mi má přijít za 8dní. Myslíte že to může být následek Postinoru? Nebo náznak těhotenství? Děkuji za odpověď.
Stellart s.r.o. KLINIKA TEPLICE  |  Premium member  |  Teplice
  • 97 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den paní Terezo,
pravděpodobně se jedná o následek použití Postinoru. Kdy se mohou dostavit silné bolesti v oblasti podbřišku až krvácení. Vše by mělo samovolně odeznít do 3 dnů. Na bolesti můžete použít např. Algifen kapky dle příbalového letáku. Kdyby bolesti i přes to neustupovali, bylo by vhodné navštívit Vašeho gynekologa.
S pozdravem team Kliniky Stellart
Související recenze a zkušenosti
  Spokojený/á
Doporučuji všem.Skvělý přístup,ani si žena nepřipadá,jako u ne zrovna příjemné prohlídky.Zkrátka doktor,jak má být,milý,hlavně je to člověk na svém místě.Moc děkuji,kdyby takový byli všichni... Více 
  Spokojený/á
Pani doktorka je skvela,na vse vas pripravi,presne rekne ted to zatahne atd,je to velice profesionalni pristup a lidsky,nekde jsem cetla,ze pani doktorka pusobi nepristupne,vubec to tak neni,na vse... Více 
Doktor ve Vašem okolí