Slabá menstruace při antikoncepci

Slabá menstruace při antikoncepci

Zuzka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí

Chci se zeptat od 10.4-20.4.jsem brala prášky nitrofurantoin ratiopfarm a beru antikoncepci mirelle,v neděli 26.4. mívám předposlední tabletku neaktivní antikoncepčí pilulku a v tento den mívám pravidelně začátek menstruace.začala jsem špinit o den déle a to v den poslední neaktivní tabletky,druhý den špiním ,ale menstruace je jen kapičková slabá.nemůžu být těhotná a jak ovlivnují tyto prášky antikoncepci?slyšela jsem ,že tyto prášky nejsou antibiotika,ale chemotherapeuticum, brala jsem antikoncepci pravidelně a s přítelem jsem v době užívání prášků několikrát spala. děkuji za odpověd Zuzka
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Antikoncepční tbl.mají hemostatickýefekt/ velmi slabé menstruační krvácení/.Pokud jste užívala tbl.pravidelně chráněná proti otěhotnění jste.
Zuzka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
ještě jsem zapomněla,užívala jsem algifen neo 15 kapek 3x denně,po dobu asi 7 dní.
prosím,jak je to s těmi prášky nitrofurantoin ratiopfarm a antikoncepci mirelle dohromady?mají vliv na tuto antikoncepci ?
děkuji moc za odpověd
Zuzka

Reakce na Zuzka

MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Nemají vliv na hormonální antikoncepci.
Debnár

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí