Spolehlivost antikoncepce Mirena

Spolehlivost antikoncepce Mirena

anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den,mám možná netradiční,hloupý dotaz.Mirenu mám ji už 3roky a jsem s ní spokojená. ale chtěla bych se zeptat na spolehlivost mireny.Měla jsem partnera,s kterým jsme měli sex tak jednou za 14 dní,takže k obavám nebyl důvod.Nyní mám partnera který dojde k vyvrcholení vícekrát za noc 3-4.Tak se chci zeptat jestli i v takovém případě je Mirena naprosto spolehlivá. Děti už vzhledem ke svému věku nechci.Děkuji
MUDr. Evžen Bělka  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Jílové
  • 21 odpovědí
  • 1 Like
Mirena je i v tomto případě extrémě spolehlivá. Je to v současné době nejspolehlivější antikoncepce. Nezáleží na počtu vyvrcholení.
Miruska  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Mám dotaz. Je mi 19 let, bez dětí. Na hematologii mi zakázali HA. Gynekoložka mi doporučila Mirenu. Zatim jsem četla, že Mirenu měli paní po dětech. Nevadí, že jsem tak mladá? A neexistuje jiný druh antikoncepce než tělíska pro lidi co mají leideckou mutaci? Děkuji za odpověď

Reakce na Miruska

Miruska  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
A co když Mirena vypadne? Novou Vám nezaplatí?
lulu  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Beru antikoncepci Minerva už asi 2 roky a platíčko dobírám v pátek, takže za 8 dní tedy v sobotu si vezmu prášek z nového platíčka. S přítelem jsme ale během menstruace v neděli ráno měli nechráněný pohlavní styk, protože jsem si prášek zapomněla vzít a vzala jsem si tedy až v pondělí v obvyklou dobu. Jaké je riziko že bych mohla být těhotná?
vsudybyl  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, nechala jsem si zavést tělísko MIRENA. Za jak dlouho může mít první pohlavní styk?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí