Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Spolehlivost rozteklé Pharmatex globule - Antikoncepce - Diskuze

Spolehlivost rozteklé Pharmatex globule

Spolehlivost rozteklé Pharmatex globule

Jana  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den. Potřebovala bych poradit... s přítelem jsme se rozhodli, že při sexu budeme používat pharmatex gloubule s kondomem. Hormonální antikoncepci brát nechci. Když jsem si tu globuli chtěla zavést, zjistila jsem, že je rozteklá. Doma jsme nebyli, takže do ledničky jsem ji dát nemohla. Nicméně jsme s přítelem nechtěli mít sex jen s kondomem (protože se bojíme, že praskne), tak jsem si tu rozteklou globuli zavedla (spíš už to připomínalo krém než čípek). Má otázka zní: Myslíte si, že jsem byla dostatečně chráněná, když jsem si jí zavedla rozteklou? Kondomu samotnému moc nevěřím. Předem děkuji za odpovědi.
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Myslím si, že dostatečně chráněná nejste.Navíc spolehlivost kondomu i hormonální antikoncepce je podstatně vyšší než u pharmatex vag gl./kumulativní metoda life table, Perlovo číslo/.
luc  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Ráda bych věděla proč, když zavede lehce rozteklou globuli, která se uvnitř stejně rozteče, není dostatečně chráněná? I při samotném styku dochází k vytékání globule ven a určitě je ta globule dělaná dostatečně velká, aby chránila i když malé množství ulpí na obalu vlivem "rozteklosti".
Děkuji za odpověď.

Reakce na luc

Zuzana  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Zrovna přemýšlím nad tím samým. A pokud použili ještě navíc i kondom,tak bych se opravdu nebála. Máte s Pharmatexem nějakou zkušenost? Uvažuji nad ním,ale mám strach z vedlejších účinků..

Reakce na Zuzana

Míša  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Používám Pharmatex jako globule už přes půl roku a vše je v pořádku.
Mám známé které i déle a všechny chválí.
Také se mi stalo že globule byla rozteklá ale i tak jsem se snažila tam dát vše, a vše bylo v pořádku. Jen si dávat pozor aby se to znovu už nestalo. Když je globule v celku dostane se hlouběji než ji zavádět rozteklou.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí