Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vynechání dvou pilulek - Antikoncepce - Diskuze

Vynechání dvou pilulek

Vynechání dvou pilulek

tereza  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 5 odpovědí
Dobrý den , beru tri regol ..nikdy jsem s nim nemela zadne potize ..ale ted sem si zapomela vzit dve pilulky, nebo abych byla presnejsi jednu sem si nevzala vubec a druhou az odpoledne ,,,pohlavni styk sem nemela ale treti den jsem dostala menstruaci kterou jsem mela mit az za tyden ,po celou dobu menstruace jsem brala antikoncepci tak by me zajimalo jestli ted nema antikoncepce mensi ucinnost a jestli v dalsich dnech muzu mit nechraneny sex dekuji za odpoved
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

když se u 3 fázové AK zapomene pilulka je to možné že se rozkrvácíte .....
No nyí budte bez PS a po týdenní paize zacnete brát jako obvykle,

S pozdravem,
MUDr Ilič
bohas  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj, potřebovala bych poradit. Beru HA Minisiston, vždy ok, ale tento měsíc se mi podařilo díky inventuře v lékarně a víkendu nevyzvednout platíčko na další měsíc, co mám dělat?? Zbyly mi 2 prášky z předešlých vynechání, takže jsem je použila, abych nevynechala celých 5 dní, ale co mám dělat ty tři dny víkendu ? Doktor samozřejmě není k zastižení, nemám recept, jen šatnový ústřižek :( Jakmile vynechám tolik, je riziko oplodnění asi totální, že ? :( Nebude spíš problém v cyklu? Děkuji za odpověď.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

asi bude nejlíb když tento cyklus uplne vynechate a začnete řádně uživat od I dne nasledujicí menstruace,

S pozdravem ,

MUDr Ilič Pokud jste z Prahy tak mě zavolejte na tel XXXXXXXXXXX já Vám napší dneska recept a můzete pokracovat
bubla  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, jsem v prvním týdnu užívání antikoncepce a ve středu jsem měla pohlavní styk.A jelikož jsem lajdák, a hned ve středu jsem si zapoměla vzít prášek.A bohužel jsem ho zapoměla vzít i ve čtvrtek a všechno jsem si uvědomila až v pátek a to jsem si vzala hned 3 na jednou.V sobotu jsem užila postinor,stihla jsem to do 72 hodin,ale stále mám velké obavy.Mohly by jste mi prosím nějak poradit co bych měla dělat? předem moc děkuji za odpověď
Kata  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Nyní jsem úplně ve stejné situaci jako vy. Chtěla jsem se zeptat, jak to dopadlo ?
bubla  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, jsem v prdním týdnu po sedmy denní pauze a ve středu jsem měla pohlavní styk.Jelikož jsem lajdák,zapoměla jsem si vzít prášek ve středu i ve čtvrtek.v Pátek v obvyklou dobu(20:00) jsem si to uvědomila a vzala jsem si 3 najednou.V sobotu jsem užila postinor a stihla jsem to do 72 hodin. Ale stále mám velké obavy.Mohla bych se prosím zeptat,jestli by jsme mi nějak poradili,co mám dál dělat? předem vám děkuji za odpověď
tami86  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den,
antikoncepci beru pravidelne nyni sem nemela 7-denni pauza, tudiz sem pokracovala s uzivanim HA. V 7 a 8 dnu jsem zapomela uzit HA, 10. den jsem pokracovala, 11 den nasledoval nechraneny PS a 12 den sem opet vynechala HA.
Doplatim na pracovni vytizenost tim, ze otehotnim?
Miska123  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, beru antikoncepci Lunafem necelý rok.V PO mi měla začít 7denní pauza, nevím jak jsem mohla zapomenout, ale zjistila jsem, že jsem si nevzala pilulky za SO a NE. Hned po zjištění vynechání jsem si vzala tedy pilulky dvě. Jenže druhý den jsem již měla nechráněný styk. Chtěla bych vědět jestli je riziko otěhotnění? Mockrát děkuju za odpověď.
Katun  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Zapomněla jsem si vzít první dvě tablety z nového platíčka. Mohu si vzít tedy 3 najednou? Budou fungovat?
Monika  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jak velké je riziko že antikoncepce Minerva selže, když jsem zapomněla vzít 2 první tabletky po 7denní pauze? Děkuji
555  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat jaká je možnost že otěhotním když jsem si v druhém týdnu zapoměla vzít 2 tablety antikoncepce Chloe takže ve čtvrtek pátek a zjistila jsem to v sobotu a vzala jsem si hned ty dvě co mi chyběli a večer jako obvykle ten samý den třetí. A v pátek jsem měla nechráněný styk s přítelem ale ten se do mě neudělal. Děkuji ze odpověď

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí