Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Otěhotnění po vysazení Depo Provera - Antikoncepce - Diskuze

Otěhotnění po vysazení Depo Provera

Otěhotnění po vysazení Depo Provera

ivka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, nechávala jsem si rok a půl píchat injekci depo provera, vysadila jsem jí no a před týdnem jsem dostala MS. S přítelem si moc přejeme miminko, myslíte že otěhotnění půjde rychle ????
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

to je dobrý že jste dostala menstruaci po Depo-Proveře,nyní je třeba prokázat ovulaci tzv. monitoringem na UZ,kydž ostaní bude v pořádku tak proč ne

S pozdravem,

MUDr Ilič
ivka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Takže bych měla zajít na gynekologii za svým doktorem a on mi ten monitoring udělá ?? Jinak mockrát děkuji za odpovědi ...
Jana  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, brala jsem hormonální antikoncepci přes 12 let, převážně Dianu 35 (vždy jsem se k ní musela vrátit, neboť moderní nízkohormonální antikoncepce byla pro mě prý slabá, neustále jsem špinila). Nyní se snažíme o miminko. Může takto dlouhodobé užívání HA ovlivnit možnost otěhotnění?
Děkuji za odpověď Jana (34 let)
renyb  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den, v prosinci jsem měla poslední injekci DP. do dnešního dne jsem nemenstruovala. mohu otěhotnět při nechráněném styku? děkuji
martinecka20  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj renyb,
možná ti trošku pomůžu. Depo proveru jsem užívala asi 4 roky a vysadila ji před rokem a čtvrt. Přešla jsem na antikoncepční pilulky a mens jsem dostala hned první měsíc. Po dvou měsících jsme se rozhodli, že se začneme snažit a tak jsem antikoncepci vysadila úplně. Od té doby začala dlouhá cesta plná stresu a výčitků. Např. že bych si to svinstvo už nikdy píchnout nenechala. Menstruace totiž úplně vymizela. Dostala jsem to až po vyvování práškama a to jen slabě na jeden den... Důležitá je informace, že KDYŽ NEMENSTRUUJEŠ, TAK ANI NEOVULUJEŠ, TUDÍŽ NEMŮŽEŠ OTĚHOTNĚT. A když neovuluješ je možné, že se ti dělají cysty na vaječníkách (jako mě). Doporučila bych ti přípravek Gynex, který najdeš v kterékoli internetové lékárně. Je trošku dražší, ale mě pomohl k menstruaci. Musíš ho brát pravidelně (3x denně 7 kapek po jídle). Měl by i pomoci k otěhotnění (alespoň to píšou) :-) Beru ho už půl roku a menstruace úplně v pořádku. Jen jsem teď měla problém, že jsme jeli na dovolenou právě v době, kdy jsem to měla dostat a tak jsem si nechala posunout menses a Gynex zatím vysadila... tentokrát jsem to nedostala, ale protože přesně za tři týdny jedeme na druhou dovolenou (zase bych to v té době měla dostat), začnu s tím Gynexem raději až za týden (bere se totiž 3 týdny a týden pauza). Snad jsem trošku pomohla :-)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí