Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zácpa a pálení žáhy při užívání antikoncepce - Antikoncepce - Diskuze

Zácpa a pálení žáhy při užívání antikoncepce

Zácpa a pálení žáhy při užívání antikoncepce

pol.o  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 14 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, během menstr. pauzy, když neberu HA jsem měla zácpácpu, která tvrvala až do třetího dne, když už jsme začala zase znovu brát HA. občas mě taky pálí žáha, ale menstuace přišla přesně, kdy měla, trvala 4 dny, ale měla jsem velké bolesti v podbřišku. HA beru teprve třetí měsíc, před tím jsem takové problémy neměla. Chtěla bych se zeptat, jestli je to vedlejšími účinky HA nebo nemůžu být snad těhotná? (žáha, zácpa, občas bolení hlavy..) děkuji za odpověď
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, bolesti hlavy a gastrointestinální příznaky jsou popisovány jako nežádoucí účinky antikoncepce (spíše ale průjem, bolesti břicha či zvracení). Některé nežádoucí účinky se objevují jen v začátku užívání antikoncepce a později vymizí. Zkuste upravit životosprávu,to bude pravděpodobnější příčina vašich obtíží. Známky těhotenství vypadají jinak.
Eiffela  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Míváte problém s pálením žáhy, takže si nedopřejete jídlo co by vám chutnalo? Přibrala jste po porodu nebo po Vánocích a stále se Vám nedaří zbubnout? Máte rozhozenou menstruaci a už vás to pořádně vytáčí? Potřebujete šetrně snížit cholesterol krevní tlak, nebo se zbavit otravného nadýmání? Mám pro Vás český bylinný přírodní produkt, který není chemicky upraven a je bez vedlejších účinku. Navíc podporuje tvorbu mléka a pomůže též miminku při bolesti bříška z nadýmání, takže maminka může jíst, to co jí chutná. Také se doporučuje osobám,které ukončily chemoterapii. Dokáže vyplavit všechny nečistoty z těla a vy se zase budete cítit lépe.Vyrábí se v 6. příchutích. Je vyroben z řepkového oleje a obohacen vit. E. Vydrží až 3. měsíce. Je v něm 100 dávek. Zákaznický servis ZDARMA. Nezávislý distributor 03-004541 Sivie Krpcová
kazanek7  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Hezký den, chtěla bych poradit,vzdy sem brala antikoncepci Jeanine nikdy sem s tim neměla problem, po porodu ovšem sem ji zacala brat znova a zacala sem mit zavrate, a žaludeční potíže, pak jsem antioncepci zase vysadila a po půl roce sem ji ted zacala brat znova, a stav se znovu opakuje,když to bylo poprve po tom porodu tak sem neveděla že by to mohlo souviset s antikoncepcí ale ted už si to myslim když se ten samý stav opakuje jen co začnu brat antikoncepci,chci se tedy zeptat zda to opravdu muze byt antikoncepcí a zda by to vyresila jen změna pilulek?nerada bych měnila na jiný způsob antikoncepce,pilulky mi vyhovují.Děkuji moc za radu.Sára
nori55  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je možné,že mě při braní HA bolí játra.. HA beru 13-tý den.. Děkuji
jana  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobý den chhtěla jsem se zepat, když beru antikotepci tak mě palí žaha a zveda se mi žaludek nevím zda li mam přestat brat antikotepci beru je už měsíc a pul .

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí