Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolest v pravém podbřišku +krvácení - Bolest v podbřišku - Diskuze

Bolest v pravém podbřišku +krvácení

Bolest v pravém podbřišku +krvácení

Elen28  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobry den, uz nejakou dobu (cca tyden)mam bolesti v pravem podbrisku (nekdy jsou i dost silne, jindy se jedna o jakysi tlak a slabe pichani). Tyto bolesti se objevuji nejvice po namaze nebo pri vetsi unave (mam 3letou a rocni dcerku). Minuly tyden, jsem dostala injekci na podporu menstruace (nevim jak to jinak napsat). Behem tydne (nez prisla menstruace) se bolest stupnovala, obzvlašť na pohmat je místo dost bolestive.Cely tyden jsem krvacela - 3x za den a zase to ustalo. V patek (tedy 5 dni po aplikaci injekce, prisla menstruace - byla hodne bolestiva (driv jsem nemela az tak velke problemy. Dodavam, ze je mi 28 let, po dvou porodech a v roce 2005 jsem se podrobila operaci (odstraneni) slepeho streva,navic me byla odstranena mala cysta na vajecniku. Je ozna, ze by bolest byla způsobena srusty po zminovane operaci? dle gynekologa by melo byt vsechno v poradku. Co mlohlo byt pricinou krvaceni? Dekuji za odpoveď.
Béna  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chci se vás zeptat, mám už asi 6.týdnů silné krvácení, a jednou někdy i dvakrá za týden hroznou bolest v podbříšku, jak jsou vaječníky, u doktorky jsem byla, a o těhotenství se nejedná, dostala jsem léky, stím že až je doberu menstruace se objeví, a pak po týdnu skončí, ale opět neskončila, a co je zajímave, že po týdnu kdy měla skončit, jako bych začala znovu menstruovat, bylo to hrozně silné, a taky hodně sražené. Bojím se abych neměla nějaké nádorové onemocnění, je mě 24.let Předem děkuji za odpověd´s popozdravem Jelínková
kláryska  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co by mi mohlo být. Když mám strašné bolesti v podbřížku, silné krvácení, špatně mi je, mám závali horka a něco se mi z tamať vylučuje co jsem nikdy neměla. Měla jsem opožděnou mentruaci, a myslela jsem že jsem těhotná. Podle příznaků co jsem četla na internetu. Chtěla jsem se zeptat jestli nejde třeba o potrat. Děkuju