Bolesti v podbřišku a časté močení

Bolesti v podbřišku a časté močení

Lucka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobry den mam uz asi tri dny bolesti v podbrisku a chodim casteji na Wc..Pred 2,5 mesici jsem byla na potratu,mela jsem spatne tehotenstvi tak jsem musela..tak jsem se chtela zeptat jestli je mozny ze bych otehotnela po 2.5 mesici od potratu..dekuji Lucka
lajlinka00  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
ahoj lucko to samy se stalo i mne ale ja sem to dala pric a po ctir mesici sem otehotnela a us asy patej mesim mam to samy tak taky nevym jestly jsem tehotna nebo mam nakou poruchu a vlaste taky mam jeste ktomu vytoky tak taky nevy nacem jsem ale utebe je mozny ze jses tehotna krece v brisku muzou spusobovat taky i potrat ale niceho se neboj mam svagrovou a to samy mela ale cely tehotenstvy
Dana 80  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Pane doktore,měla bych k Vám dotaz: předevčera mne začal bolet podbřišek s vystřelováním bolesti až ke konečníku./asi projevy jako první "poslíčci" před porodem) Včera a dnes je přítomna již "jenom" bolest v podbřišku s převahou směrem vpravo (tj.k místu,kde normálně bývá apendix) Apendix nemám od 13 let. Těhotenství je u mne nyní zcela vyloučeno.Zvýšenou teplotu také nemám. Ani zácpu,průjem,nechutenství,zvracení,pálení žáhy...pouze občasný častější odchod větrů.(ale piji dost poloperlivé minerálky,tak příčina může být tady) Test na okultní krvácení mi vyšel negativně.Výtok také nemám.Pálení, řezání při močení či viditelnou krev moči rovněž ne.( občas pouze častější nucení na močení-ale ne stále..třeba pouze 3 dny v měsíci po sobě-možno i v souvislosti se studenými nohami a stresem).Faktem je, že tyto bolesti vpravo pocituji občas v období ovulace.ale nyní jsem již v druhé fázi cyklu.Před rokem po prodělané střevní chřipce s průjmy ,jsem pocitovala tyto bolesti vpravo poměrně dlouho,ale potom to prakticky na rok ustanulo a nyní (po roce!!) se to opět vrací i s citlivostí pod "pupkem".(při té střevní chřipce jsem ubrala 5 kg,od té doby 2 kg zase nabrala,ale váhově již zatím "dolů" nejdu. Mám 2 roky od porodu a ještě kojím,takže cyklus nemám zcela pravidelný(rozmezí mezi cykly mi v posledních šesti měsících činilo 31,30,26,27,28 a 24 dní-počítáno od prvního dne posl.menstruace)HAK ani jiné léky neužívám. Co může být tedy prosím příčinou?? Mám obavy,aby to nebylo "něco" horšího..Zaráží mne ta plynatost (ale piji ještě čaje pro kojící matky-je tam fenykl a anýz a piji poloperlivé minerálky) a občasné časté nucení na močení.(ale je zvlášní, že tohle je spíše periodické) Ale již si připadám jako hypochondr.děkuji za odpověd.
Ivana61  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den,rada bych se zeptala na svůj problém.Mam potize s domocovanim.Zacnu normalne mocit,ale pak se mi to samo zastavi a pak musim opakovane tlacit,abych domocila.Nekdy takhle mocim i par minut.Jsem uz dlouho po celkove hysterektomii,operace slepeho streva,letos i zlucniku.Vloni operace plotenky L5 S1 .Letos opet vyhrez na stejnem miste,zatim bez operace.Je mi 52 let.Ted me zacalo bolet i v podbrisku.Prosim o vas názor,co by to mohlo být.Paleni,rezani nemam.Muze to souviset se zady?Chodim o fran.holich,zada a leva noha boli.Nebo je mozne,ze je to srustama v brise?Dekuji vam za odpověď a event.co mam delat.