Bolesti v podbřišku a výtoky

Bolesti v podbřišku a výtoky

fisa  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
dobry vecer mam dotaz ,mam neustale bolesti v podbřišku na prave straně při zmačknutí vystřelí bolest i do leve časti mam i silne vytoky ,bolesti zacali pred třemi dny ,mam ale diagnostikovano revma v pokrocilem stadiu uzívam rekoxu,salazopyrin,dolminu mam otoky kloubu užívam již rok mam s e obratit na gynekologa nebo stačí až při kontrole u revmatologa mam obavy aby to nebylo slepé střevo.Předem děkuji
MUDr. Boris Hynek  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Rychnov nad Kněžnou
  • 20 odpovědí
Dobrý den přeji.
Vyhledejte neprodleně lékaře gynekologa nebo chirurga. Potíže, které popisujete mohou být vskutku od zánětu slepého střeva, může se jednat o potíže gynekologické, stejně tak se může jednat o zánětlivé potíže močových cest. Vzhledem na skutečnost, že Vaše potíže mohou být projevem náhlé příhody břišní prosím neotálejte. Lékař jednoduchým vyšetření rozezná akutní stav, který je potřeba řešit neprodleně. Bylo by možná dobré pokud by jste poskytla zpětnou informaci o dalším vývoji Vašich potíží.
Hezký den, přeji brzké uzdravení. Boris Hynek
tereza  |  návštěvník  |  Bradford
  • 1 odpovědí
Dobry vecer mam problem , mam bolesti v podbrisku ktere mi vystreluji na genitelie a az do konecniku ale nejsou tak silne, pri zmacknuti me to boli jako pohmozdenina mam silny byli vytok s trochou krve a nejvice po ranu ale menstruaci bych mela dostat az za dva tydny moc prosim o pomoc ... Dekuji
Denisa  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám uš delší dobu silní bolestí v bod bříšku a výtoky..Brala sem prášky na zánět ale ani po léčbě bolestí a výtok neustoupili ... Prosím o radu.. Děkují
Croupi  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, už třetí den mám bolesti v pravé straně podbříšku ( dnes už docela nepříjemné )a bílý čirý výtok, který mi asi dvakrát ve vetším množství stékal až po stehnách...mám občas problémy s močovým měchýřem, před rokem jsem měla koliku ledviny, ale nic takového se mi jeětě nestalo. Je mi teprve 23 let, menstruaci mám normální pravidelnou. Předem děkuji za odpověď, hezký den
lajlinka00  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
dobry den jnenujise helena jemi 22 let mam jednu holcicku a po porodu mam bolesti v brisku us to mam devet mesicu a doktor my rikal ze to neni nic prej sem jen nastidla tady v irsou sou doktori pytomy a taky mam vytoky nevym jestly jeto tim nebo jestly sem tehotna tehotensky test my zatim nic neukazuje tak nevym co mam delat
Sisa13  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobhrý den,

chtěla jsem se zeptat, nevím jak to tu chodí, mám problém.

Když jsme včera s přítelem souložily, začal mi z vagíny (výtok).

Bíla barva, velmy tuhý a nezapáchající... (velké množství, ale přes den

nemám výtok žádný, objevý se jen při souloži)

Mám časté problémy s močovým měchýřem, napadlo jestli to nemůže být ve

spojení s tím.