Bolesti v podbřišku

Bolesti v podbřišku

kykolkaull  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den mela bych dotaz uz nekolik dni cca.2 tydny dale bolesti v podbrisku (pichani) citila jsem horko a teplotu nemela ,bolesti hlavy,rani nevolnost,malatna,unava ,zmena nalady chtela jsem se zeptat zda nevite pricinu dekuji (tehotensky test sem provedla cca.4tydny vysledek negativni)
dasenka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
už týden mě bolí v pravé části podbřišku,spiše jako vedle pánevní kosti. Nejdříve jen když jsem zvedala nohu do schodů, nyní už i když sedím. nevolností netrpím,jím vše, nadýmání malinko větší,ale nic výrazného.Myslím si, že mám vyrazit spíže na gynekologii. poraďte.

Díky Dagmar
karol  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, poradíte mi, prosím? 23.7. mi začaly bolesti v podbřišku. Praktická lékařka našla stopy v krve v moči, předepsala mi macmiror,bakterie e-coli v moči byla méně než 10 na třetí gynekoložka mi našla zánět v pochvě a předepsala také macmiror na zavádění. Po týdnu ale bolesto přetrvávaly, stopy krve v moči také,tak mi urolog nasadil ofloxin. Před 2 dny jsem ho dobrala, ale bolesti pořád přetrvávají. Byla jsem na kontole na urologii (rozbor moči, sono) i gynekologii (sono) a vše bylo vopřádku, ale bolesti mám pořáe, zvlášť když vykonávám nějakou aktivitu. Přítel byl na testu na chlamydie a nic mu nezjistili. Podle krve žádný zánět nemám. Poradíte mi prosím, jak dále postupovat?Děkuju moc
miki  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Mě bolí těsně pod břížkem a postupuje to níž co to může být děkují mikova.marta123@seznam.cz
Dita  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zde, protože jsem již bezradná. 22.4 jsem byla na gynekologii na druhou injekci Agolutinu na 2 měsíce zpožděnou menstruaci, (těhotenství vyloučeno z výsledků krve). Pozdě večer mi začala silná píchavá bolest vpravo těsně vedle od pravé kyčelní lopaty v hloubi břicha, v místě, kde je asi slepé střevo. Bolest trvala celou noc, nemohla jsem spát v žádné poloze. Ale neměla jsem teplotu ani žádné urologické, nebo zažívací potíže. Šla jsem tedy hned 23.4 znovu na gynekologii, jestli to nemůže být např prasklá cysta v reakci na Agolutin. Opětovně jsem byla vyšetřena a nenašel se gynekologický důvod pro tyto bolesti(je prý výše, než vaječník) vzali mi krev a byla jsem odeslána na chirurgii s podezřením na slepé střevo. Tam již měli výsledky laboratoře, ale měla jsem pouze jeden "faktor, který svědčí o zánětu", a prý musí být zvýšená ještě jedna hodnota a ta nebyla. Odeslána na UZ břicha výsledkem normální nález (žlučník, slinivka), ale apendix nezobrazen (prý schovaný za střevem) Zpět na chir s tím, že mám ledovat, dieta a klidový režim a přijít ráno 24.4 na lačno na chirurgii a na krev. Břicho mě bolelo nadále v noci i ráno, sice o něco méně než noc předchozí, (našla jsem nějakou polohu na spaní), ale přesto hodně jak bylo zřejmo i z vyšetření (měkké, prohmatné, palp citlivé v P podbřišku, aperit, rezistence nehmatná). Nyní mi sdělili z výsledků krve, že se výsledky nezhoršily (druhý ukazatel zánětu se nepřidal) a ten první je o něco málo nižší) Na kontrolu už mě nepozvali, ale odkázali zpět na gynekologii, odkud mě vlastně původně poslali, že to s tím nemá co společného. A tam už bezdůvodně moc jít nechci. Co mám dál dělat? Mám stále stejné bolesti (v sedě úplně bez pohybu nejsou, ale při kašli nebo "pumpování" břichem při hlubokém dýchání bolí, v leže na jakékoliv straně bolí, při jakémkoliv pohybu-i došlap chůze také. Zdá se mi, že ledování ani dieta nemají vliv, bolest je stejná. Mám čekat až se to zhorší, neriskuji např perforaci tlustého nebo tenkého střeva? Mám začít užívat něco na bolesti? Nebo jít k obvodní lékařce a nechat se odeslat už ale nevím kam? Všechno totiž strašně dlouho trvá a jako pracující nemůžu stále jen vysedávat v různých čekárnách bez nějakého výsledku, nehledě na to, že ta bolest je velmi obtěžující. Děkuji za jakoukoliv radu.
Kwetka  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, minulý týden jsem absolvovala to samé, stejné příznaky. Jak Vám to dopadlo? Nakonec jsem vše vzdala, s bolestí chodím do práce. Z chirurgie jsem se vrátila na gynekologii, skončila s Agolutinem a pracuji dál. Květa