Bolesti v podbříšku v 29. tt

Bolesti v podbříšku v 29. tt

Marcela22  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den paní Doktorko. Měla bych otázku, jsem těhotná ve 29tt a je tomu asi týden co mě začlo bolet v podbříšku,někdy křeče,někdy píchaní na bokách.Jak si jdu lehnout do postele tak při pohybu mě bolí v podbříšku menší křeče. Byla jsem u svého gynekologa, který mě zkontroloval a čípek je v pořádku jen jsem ve vnitř hodně úzká. je to tím že se mi roztahuje děloha a pomalu se připravuje??Beru magnezii 2xdenně,kyselinu listovou a ascorutin. Ascorutin z toho důvodu, jelikož jsem od začátku těhu krvácela díky hematomu. A ještě jedna otázka jak dlouho mám užívat ascorutin když už nekrvácím ani nespiním zkrátka bez problému? Genetik mi řekl že mám v sobě stále ten hematom tak mám obavy at nezačnu znova špinit. Děkuji moc za vaší brzkou odpověd!
Lucie  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat - začátkem ledna jsem prodělala revizi dělohy (zamlklé těhotenství v 8tt). Nyni se nám podařilo otěhotnět v podstatě první měsíc po tříměsíční pauze. Poté, co se menstruace nedostavila ani po 10 dnech od termínu, jsem šla na gyne a lékařka mně vyšetřila a konstatovala, že v děloze je žloutkový váček, embryo zatím vidět nebylo. Dle poslední menstruace bych měla být v 5. týdnu. Řekla mi, abych přišla za 3. týdny na kontrolu, kdy mi odeberou krev a mám donést moč. Dále mi diagnostikovala kvasinkový zánět, který mám dle jejích instrukcí řešit mazáním mastičky cannesten. Poslední týden mně trápí dost pichlavá bolest v podbřišku. Mám strach, abych opět nepotratila. Trápí mně také termín příští návštěvy - nechápu, proč mně pozvala až za 3 týdny, když zná můj předchozí problém - zamlklý potrat. Prosím o radu, zda jsou bolesti v podbřišku běžné nebo zda mám lékaře vyhledat dříve než v termínu plánované návštěvy. Děkuji, Lucie
Michaela  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
ahoj strašně bolí v podbříškku a hlavně při menstruaci .A vččera mě bolelo čurání u konce co mám dělat
xrick  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

jsem ve 23. týdnu těhotenství a nepravidelně, občas (1x za 14 dní) mám křečovité bolesti v levém podbříšku, které přecházejí do levé části beder. Moč vyšetřena, bez známek bílkoviny či krve. Ultrazvuk na gynekologii také nic neprokázal. Prosím o radu, jaká vyšetření mám ještě podstoupit či zda jsou tyto příznaky v mém stavu normální (např. zvětšuje se děloha, atd.) Děkuji
Váňová  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, již druhý den k večeru mne bolí při chůzi nebo když jsem opřena o pravou nohu na pravé straně jak je slepé střevo (stále ho mám). Jsem v 29tt. Na gynekologii jdu v pátek.. Můžete mi nějak prosím poradit? Děkuji
ivanecka17  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den. jsem ve 29tt. a už druhy den nespím mam bolestí pod břišku citím jak by se tlačilo dolu, jeto normalní nebo je lepší si zavolat sanitu děkuji.