Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Laparoskopie pouze po menstruaci? - Endometrioza - Diskuze

Laparoskopie pouze po menstruaci?

Laparoskopie pouze po menstruaci?

kikiky  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den,prosím o radu,trápí mne velké bolesti břicha,především v době menses.Nejdříve jsem vše přičítala ulcer.kolitidě,s kterou se léčím a jsem na biologické léčbě,ale nyní jsme se dobrali u gynekologa k podezření na endometriózu a 4.2. mám nastoupit do nemocnice na laparoskopii - již jsme termín posouvali kvůli menzes.Lékař mi řekl,že je nutné,abych měla po menzes,ale já nyní bojuji i s nepravidelností a vypadá to,že zákon schválnosti tomu nyní bude zase tak chtít a vyjde mi opět do termínu operace.Je opravdu nutné mít po cyklu a pouze tehdy nastoupit na laparoskopii??Už opravdu propadám zoufalství,protože dost trpím a potřebuji problém řešit :-( Velmi děkuji za odpověď.Nikola
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Laparoskopii je skutečně nutné ,nejde-li o akutní případ,provést po menses/menší krvácení operační rány, u ženy ,která není chráněná i proti otěhotnění ,vyloučení ev potratu při zavedení manipulátoru/zavaděče /do dělohy/.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí