Endometrióza a zhoršování potíží

Endometrióza a zhoršování potíží

Elena  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den. Prosím o radu Dlouhu dobu jsem měla endometriozu, před 2 lety- hysterektomie, dostala 3x impl. Riselle, trpim bolestmi břicha ,poruchami vypraznovani,bolesti v zadech.Po posledni aplikacii-zhoršeni- nechutěnstvi,schudnuti,pocit plnosti, bolesti v třisle, v konečniku. CO dělat,jaky postup,když mi doktori nevěri a stav se zhoršuje. Jsem Fizioterapeut, trošičku rozumim mědicině a bojimse. Děkuji S pozdravem Elena Sestřenková.
len  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj,před měsícem mi byla odstraněna rektrovagi. endometrioza.Měla jsem problémi jako ty.Bolesti podbřišku které zasahovali až do kříže,bolesti třísla, konečníku neustále bolesti močového měchýře.Byli dny kdy jít na WC bylo opravdu hrozné.Mám ciklus 25 dní a z toho 14-17 dní jsem měla problémy.V roce 2008 jsem byla na LS kde tato endometrioza byla potvrzena ale odstraněna nebyla -pro obavu poškození střeva.Muj Dr. místo aby mě poslal do nějaké nemocnice kde by to zvládli odstranit tak stím vůbec nic nedělal.Já sama jsem jsem se objednala do Motola kde mi to nakonec vyfikli ale už to bylo za tu dobu hodně rozrostlí(střevo,závěsný vazy dělohy,vagin. přepážka,močák,močovod-ten mí po operaci nejspíše otekl a musel i mi dát stent do ledviny)ale i tak to dopadlo celkem dobře.Po mích zkušenostech bych na nic nečekala a zkusila bych najít nějakého jiného Dr. když ten tvůj nic nedělá.Já jsem měla préblémy 7 let které se postupně zhoršoval .hodně štěstí
glik29  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
moji ženu čeká v únoru operace jakou jste podstoupila Vy.Mohu Vás požádat o nějaké informace,jak dlouho jste byla v nemocnici na neschopence...atp.?Já i manželka jsme dost vyděšení a budeme moc rádi za nějaké informace,o tom co nás vlastně čeká:-(Jsme objednaní k Apolináři,čili kdyby někdo měl zkušenost na co se vlastně připravit budeme rádi,čekání a nevědomost je hrozná věc,ale snad bude vše v pořádku..za se i manželku předem děkuji
irena  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
dobrý den,lékař mi po operaci diagnostikoval endometriozu,mám pravidelně se opakující bolesti podbřišku,k tomu se přidává bolest zad a zácpa,odstranili mi v srpnu srůsty,ale tvoří se nanovo,lékař mi odmítá napsat ha s tím,že má škodlivé účinky,před třema lety mi odstranili dělohu,děti nemám prosím porad'te ajk se zbavit stále se zhoršujících bolestí děkuji Irena
irena  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
jsem na tom asi tak stejně jak vy,můj lékař s tím odmítá cokoliv dělat,mám už takové bolesti,že kolikrát nejsem schopná ani určit jestli mně bolí záda podbřišek nebo konečník,mám vysoké hodnoty onkomarkrů,ale podle doktora ne zas tak vysoké aby se to nějak řešilo,pokaždé když se objevím v ordinaci,tak mám pocit,že zase otravuju a že si vymýšlím,jsem z toho unavená,kolikrát nemám sílu cokoli dělat,jenže je zde málo odborných lékařů a v nemocnici na gynekologické ambulanci mně nevezmou protože mají plno,tak co s tím

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí