Krvácení v menopauze

Krvácení v menopauze

Olina  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den.
Ráda bych se zeptala, zda je možné, že po dvou letech, kdy jsem už nemenstruovala jsem nyní začla krvácet. Je mi 45 let a asi 2,5 roku jsem měla menstruaci nepravidelnou a pak už ty dva roky žádná menstruace. Děkuji za odpověď.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

je to možné ALE JE NUTNÉ gynekologické vyšetření k vyloučení závažného onemocnění

S pozdravem,MUDr Ilíč
Olina  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Mockrát děkuji za odpoveď.
Pavlína  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
ráda bych se zeptala ohledně mé maminky.Je jí 60let,ma prevent.prohlídce u gynek.nbyla naposledy před 3lety.Nyní měla velké problémy s bederní páteří,bolest byla až v hýždích(nemohla dosednout).Byla u rehab.lékařky,dala ji několik obstřiků a odpoledne zjistila,že měla na prádle krev.Mohlo by to souviset s těmi obstřiky nebo raději vyhledat gynekologa.Mám o ní strach,ale je to s ní těžké,přemluvit jí k lékaři.Od té doby,co měla chvilkové špinění na prádle se nic více neobjevilo.Děkuji za odpověď PAvlína
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

prosím Vás zavedˇte maminku na gynekologií,je nutné vyšetření,samozřemě nemusi to být nic vážného ale je nutné vyšetření,pokud jste z Prahy klidně
zavolejte ne tel. XXXXXXXXXXX,

Spozdravem,MUDr.Ilič
Eva Hrušková  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.
Potřebovala bych poradit zda je normální,že už od 13.ledna2011 stále v kuse krvácím.Lékař mi dal jen dvě injekce a nic víc se prý nedá dělat.Jsem zoufalá.Je mi 51let a před 13lednem jsem půl roku už menzes žádný neměla.Neudělal mi ani letos žádnou prohlídku.Jedelská
Angelina  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

je mi 50 let v červenci loňského roku jsem měla menzes a další jsem dostala v červenci tohoto roku. Byla jsem na gynekologické prohlídce a p. doktor mi doporučil vyšetření kamerou hysteroskopii, jdu do nemocnice v pátek, sice říkal, že tam nic nevidí na ultrazvuku, ale pro jistotu mám tento zákrok absolvovat. Jen by mne zajímalo, jestli není nějaký jiný způsob, třeba přeléčení práškama, jestli musí být vyšetření pod narkózou. Čím blíž je termín, tím víc otázek si kladu. Děkuji Danica
March  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Již 3 měsíce jsem nedostala menstruaci. Nyní mestruuji 9 dní. Počáteční týden menstruace měl normální průběh. Nyní 2 dny pouze růžové špinění. Je to příznak menopauzy?
March  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Již 3 měsíce jsem nedostala menstruaci. Nyní mestruuji 9 dní. Počáteční týden menstruace měl normální průběh. Nyní 2 dny pouze růžové špinění. Jedná se o příznak menopauzy?
angel123  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Je mi 50let a už více jak rok jsem nekrvácela lékařka mi vysadila antikoncepci v září.Před 14dny jsem začala silně krvácet to trvalo 7dní.CHtěla bych se zeptat jestli je to normální a jesli už v mém věku nehrozí otěhotnění.Děkuji.
Doktor ve Vašem okolí