Krvácení v polovině cyklu

Krvácení v polovině cyklu

kikca  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobry den,rada bych se zeptala-zacala jsem krvacet 14.dni pred menses,1.den velmi slabe,ted 3.den silneji a jasne cervena krev-boli mi podbrisek,prsa a zada-jako kdyby mela prijit menzes.Pani doktorka mi rekla,ze to muze byt ovulacni,at si koupim ascorutin draze a kdyz to do pondelka neprejde,at prijdu.Poradte mi prosim,mam docela obavy.Dekuji Alca
Evka  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat co mi může být, když jsem začala krvácet o 14 dní dříve než mi má začít menstruace. Nejdříve šlo jen o lehké špinění, ale asi po týdnu jsem začala krvácet jako při normální menstruaci. Antikoncepci normálně používám. Během krvácení jsem 2 dny měla bolesti v podbřišku.
ledule  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den , menstruaci jesm měla od 15. do 21 .srpna a včera jsem měla špinění a dnes už mám norální menstruaci
anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den měla jsem menstruaci asi začátkem měsíce a asi o 18 dny jsem dostala znovu trvala asi 5 dny ale asi po 5 dnech jsem zase začala špinit! mam bolesti podbrisku dekuji za odpoved
andel777  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den mam dotaz pred 14dny sem byla na pohotovosti se zanetem mocovych cest dostala sem antibiotyka ktere se priznam nedobrala sem je vsechny ale nic me neboli ale dnes mi zacla tect ciste cervena krev ale jen trochu co to muze byt ?dekuji
Elisafabri  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Je mi 23 let a s manželem se snažíme rok a půl o miminko. Menstruaci mám docela pravidelnou. Dnes jsem 13DC a od včera jsem začala špinit hnědou krví a dnes už červenou, tak se bojím co to může být. Na internetu jsem přečetla spoustu článků. Tak děkuji za odpověd.
xxx  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Prosím o radu.Vždy od poloviny cyklu začnu špinit a trvá to do měsíčků.Každáho půlroku chodím na prohlídky a podle lékaře jsem naprosto v pořádku.Zkouší mi předepisovat různé antik. ( Belara,Diane,Minerva,Graciel,Yaz,Yasminelle Jeadine),ale zatím žádná s kladným výsledkem. Chtěla bych ještě vyskoušet Yadine a Pramino (mají zase jiné složení).Má to podle Vás význam???Jde mi totiž i o výše uvedeného o kvalitu vlasů a pleti.