Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Krvácení před menopauzou - Krvácení z pochvy mimo menstruační cyklus (metrorrhagie) - Diskuze

Krvácení před menopauzou

Krvácení před menopauzou

pavliska  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
dobrý den,chtěla jsem se Vás zeptat často krvácím mimo menstruační ciklus.měsíčky mám po 28 dnech které trvají 4dny.a po tom se mi pořád ukazuje to slabé krvácení.u sveho gynekologa jsem byla jen mi odebral krev jestli nejsem v přechodu.předem děkuji za odpověd.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

neuvádite kolik Vám je let zda na vaginálním UZ bylo všechno v pořádku, zda je cytologie a kolposkopie v pořádku ,a co štítná žláza jaký byl výsledek hormonů z krve atd odpovědět Vám můžu jedině po komp,lexim vyšetření které jietě provede Váš lékař ,Přejí Vám hezký den

S pozdravem,

MUDr Ilič
menstruace mimo termín  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
není pochyb, že procházím klimakteriem. Návaly horka, nepravidelné krvácení. Můj gynekolog mi doporučil Klimonorm. Nikdy jsem nebrala žádnou antikoncepci. Po přečtení příbalového letáčku jsem se vyděsila a raději si tabletky nevzala. Múj cyklus je poslední rok velmi nepravidelný - termíny za 61 dní, pak týden menzes, pak týden pauza a opět...Prosím poraďte. Jsem dosti aktivní- cestování, cvičení...a tento stav mě vyčerpává. Moc děkuji za radu.DD
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
letáček který jste četla je je takový z právníckécjh důvodu jako cela řada jiných letáčků tak že Váš lékař to jistě velice pečlivě zvážil a můžete být bez obav

S pozdravem,

MUDr Ilíč