Krvácení po cvičení

Krvácení po cvičení

pusinka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
dobry den,je mi 26 let,trpim castymi zanety mocoveho mechyre,po hodinovem cviceni pri sprchovani jsem objevila v pochve krev(ale menstruace to nebyla tu jsem mela pred 2 tydny),navic me v noci zacalo pobolivat v podbrisku i nasledujici den,chtela bych se zeptat cim by to mohlo byt a jestli to ma neco spolecnyho se zanetem mocoveho mechyre,ktery sem nedavno lecila,predem dekuji za odpoved,preji hezky den
anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím,

bohužel nemám radu a také koukám, že je to už delší dobu, takže už to určo nějak dopadlo.

Řeším teď stejný problém, po cvičení se mi stalo přestně toto. Antikoncepci beru pravidelně a na záněty močového měchyře netrpím, jinak je to naprosto totožné.

Prosím, jak jste to vyřešila? Navštivila jste lékaře? Nebo to prostě přešlo?

Předem díky za odpověď.
pusinka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
zdravim
zatim sem to nejak nevyresila,protoze jsem v cizine a tady stoji doktori za ....ja HA neberu a trpim casto na zanety,od te doby se mi to stalo znovu,tak urcite zajdu k doktorovi,protoze mi to neprijde normalni
pusinka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
Zdravim,nevim,jestli se vam to jeste stalo,ja uz byla u doktora,tak bych vam doporucila,zajit k doktorovi,jestli se vam to opakovalo,protoze by to mohlo byt i neco vazneho,me doktorka zjistila nejaky zmeny na cipku,doktorka me i vystrasila tim,ze by to mohla byt i rakovina,ale nastesti se to nepotvrdilo,tak uvidim za 3mesice,jestli nebudu muset uz na operaci,zatim me hlida