Menstruace o deset dní dříve

Menstruace o deset dní dříve

katy  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den, mam pravidelnou menstruaci 29-31 dni cyklus. Ted jsem to dostala o deset dni dříve, coz se mi nikdy nestalo.. pred minulou menstruaci jsem nemela zadny pms a to na ne trpim, bolestiva prsa atd. A ted mi od 13. Dne zacla bolet a zvetsovat se prsa. 18.den jsem mela ruzovy vytok a 19.den jsem to dostala.. prsa uz tak neboli, ale stale jsou natekla.. nevim co to muze znamenat.. na gyndu jdu v pondělí. Jo a porad curam a boli trochu podbrisek, coz me poboliva obvykle pri menstruaci.. dekuji za odpověď
MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den Katko, časté močení a bolesti v podbřišku většinou ukazují na močovou infekci. Vaše rozhodnutí navštívit svého gynekologa je správné :-), jistě Vám po vyšetření udělá analýzu moči či Vás pošle do laboratoře. Jen možná by stálo za úvahu jako akutní pacientka toto vyšetření absolvovat ještě před svátky. Jinak hodně pijte, můžete zkusit urologický čaj. Mějte se hezky, V.Slavík
katy  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
U lekare jsem dnes byla a nic nenasel.. moc negativni a na sonu nic nebylo. . Podbrisek me stale boli ve čtvrtek budu mit výsledky z kultivace... bolesti jsou vetsi a vetsi.dostala jsem vaginalni globule-preventivne nez budou výsledky.. pred par lety jsem mela zanet vajecniku a byla na laparoskopii a nepoznal to ani gynekolog ani urolog.. trpěla jsem nez prijela pro me zachranka.. je mozne, aby gynekolog toto nepoznal??

Reakce na katy

MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den Katko, pokud máte akutní zánět adnex, pravděpodobnost, že by jej lékař nediagnostikoval, je poměrně malá. Nejsem schopen Vám ale s jistotou říct, že zánět opravdu máte. Pro jasnou diagnozu lze udělat tzv. CRP /zánětlivý marker/ a možná pro jistotu hCG / k vyloučení mimoděložní gravidity/ Mějte se moc hezky, V. Slavík