Silné krvácení mimo menstrauci

Silné krvácení mimo menstrauci

Lila  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den,

již 2 měsíce krvácím mimo men. cyklus s bolestmi v podbřišku a tříslech. Byla jsem na všech možných vyšetřeních a nenašla se žádná příčina
Marketa  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Je mi 21 let. Menstruovala jsem pred tydnem a dva dny beru pravidelne paralen, protoze jsem nachlazena. Treti den nachlazeni jsem zacala krvacet. Piju hodne caje (2-3 litry denne). Chtela bych se zepata, jaka by mohla byt pricina krvaceni.
anonym  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, měla jsem stejný problém jako vy. Už je to dlouhá doba co jste sem psala a možná jste už i problém odstranila, ale pokud ne, tak Vám mohu poradit :)) Z vlastní zkušenosti. Jde o alternativní medicínu a co se týče mne, tak jsem měla za 2 měsíce vše dobré a problém se nevrací! Máteli zájem, tak mi můžete napsat na email, ráda Vám pomůžu :)) Pavlína
anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Budu moc vdecna za kazdou radu ktera mi pomuze.Mamzyzo problemy jiz asi mesic cvili je krvaceni slabsi ale pak opet zesili neni po zadne telesne namaze proste samo od sebe.Prosim poradte.Moc dekuji.
Marta  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, také mě trápí stejný problém. Navštěvuji gynekologa a endokrinologa a oba říkají, že jsem v pořádku. Zkoušela jsem bylinky, TČM apod., bez výsledku. Měla bych zájem o Vaši radu. Děkuji.
Mirka
Mirka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, paní doktorko. Je mi 47 let a užívala jsem antikoncepci Mirelle asi 4 měsíce bez problémů. Pak se mi stalo, že jsem 2 dny si zapomněla vzít tabletku, asi uprostřed cyklu. Když jsem to zjistila, vzala jsem si 3.den naráz 2 tabletky antikoncepce. Začala jsem ihned poté slabě krvácet, krev je jasně červená, není jako menstruační. Krvácím už 5.den. Antikoncepci jsem v momentě, kdy se objevilo krvácení přestala brát úplně. Trochu mě bolí v podbřišku. Můžete mi poradit, zda se můj stav normálně upraví a nebo musím utíkat k lékaři? Velice vám děkuji za radu. Mirka
Angel123  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den je mi 14 let a mam silne krvaceni mimo... menstruaci.... potrebovala bich trosku ochoty... moc vas prosim mam s toho stracha dekuji za pochopeni tak prosim odepiste