Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Genitální bradavice - Nádory děložního čípku - Diskuze

Genitální bradavice

Genitální bradavice

xtinakikina  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, v místě pubického ochlupení jsem si našla dvě bradavičky cca 1cm nad stydkými pysky. Docela často se teď hovoří o genitálních bradavicích, které jsou projem vážnějšího onemocnění. Ráda bych Vás proto požádala o radu kam se s tímto problémem mohu obrátit? Venerologie nebo gynekologie? A zda-li by výrustek na takovémto místě mohl mít něco společného s HPV infekcí. Děkuji za odpověď.
bag  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Jsou genitální bradavice bolestivé?
lenka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den chtěla sem se zaptat,jesli jsou i jine spusobi jak se nakazit genitalni bradavici???ja mam už par let jen jednoho přitele,tak mi to je divny že to mam,když se to přenaši sexualně...a chtěla sem se zeptat jesli je to nakažlive po celou dobu toho onemocněni???a mohu s přitelem myt pohlavni styk bez ochrany??děkuji za odpověd..
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den ,

je to záležitost imunologie a pohlavní styk nemůžeze mít když máte condylomata ,

S pozdravem,

MUDr Ilič
Martina  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,ze stěrů při preventivní prohlídce mi byl zjištěn HPV virus.Doporučená kontrola za půl roku.Mezitím se mi udělaly genitální bradavice.Chtěla jsem se tudíž zeptat,jestli tyto dvě diagnozy spolu nějak souvisí a jestli má ještě cenu nechat se očkovat vakcínou Silgard?Děkuji za odpověď Martina

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí