Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Přenos HPV virů - Nádory děložního čípku - Diskuze

Přenos HPV virů

Přenos HPV virů

Asistentka88  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, chci se zeptat, mám teď nález na děložním čípku, HPV viry, chci se zeptat, jak je to s mím přítelem, je to můj jediný partner, takže to mám od něho. Co se dá dělat, aby to už neměl? Kdybych se já vyléčila, tak aby to na mě zase nepřenesl? Děkuji za odpověď
verna  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 4 odpovědí
Ahoj nechci tě zklamat ale toho viru se tvuj partner nezbavi a ty uz taky ne...budes ho mit v tele uz naporad...vetsina lidi ho nosi v sobe akorad neaktivni..tvuj partner byl zdrejme jen prenasec a u neho to nebude mit zdrejme zadne nasledky...a ty nemusis mit taky...zdrejme to mas jeste v pocatecnim stadiu...cin I ..to se jen sleduje tve telo se s tim muze vyporadat samo..zalezi na tvem imunitnim systenu...ale virus jako takovy budes mit porad v sobe, uz se ho nezbavis..je to podobne jako s oparemti kteri na nej trpi maji tento virus uz v sobe...a jen nekdy pri oslabeni se zaktivuje...
HPV virus se prenasi i oralne..hold se s tim budes muset smirit...hlavne at te doktori hlidaji a pripadne vcas zasahnou..hodne stesti
R22  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Byly mi v krvi nalezeny zvýšené hodnoty HPV viru, po vyšetření u gynekologa mi vyšly negativní výsledky na děložním čípku. HPV virus mám prý jinde v těle. Teď jsem prodělala první dávku očkování Silgardem. Má otázka zní: Mám přítelkyni a chtěla bych se zeptat, jesli ji můžu nakazit orálním sexem. Můj gynekolog řekl, že do přeočkování by to nedoporučoval. Ale nechápu proč, když mi na děložním čípku nebyl nalezen.

Moc děkuji Romana
meggie22  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Byly mi v krvi nalezeny zvýšené hodnoty HPV viru, po vyšetření u gynekologa mi vyšly NEGATIVNÍ VÝSLEDKY NA DĚLOŽNÍM ČÍPKU. HPV VIRUS MÁM PRÝ NĚKDE JINDE V TĚLE. Teď jsem prodělala první dávku očkování Silgardem. Má otázka zní: Mám přítelkyni a chtěla bych se zeptat, jesli ji můžu nakazit orálním sexem. Můj gynekolog řekl, že do přeočkování by to nedoporučoval. Ale zároveň mi řekl, že ve slinách se HPV vir nedrží. S přítelkyní provozujeme pouze orální sex. Má otázka zní, MŮŽE SE ODE MĚ PŘÍTELKYNĚ TÍMTO DRUHEM SEXU NAKAZIT? (má slabší imunitu) a je možno HPV přenést krví? Děkuji za odpověď.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

ze krve se zjišťjojui protilátky a ne viry a přítelkyní asi nenakazite,

S pozdravem,

MUDr Ilíč
charlie..  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí

Dobrý den,HPV virem jsem byla nakažena bývalým přítelem :/ (naštěstí už s ním nejsem), nyní mám nového přítele už třetí rok. Nedávno jsem prodělala konizaci, neboť mi byl zjištěn nález, který musel být odstraněn. Pouze by mě zajímalo, jaké je procento, že se můj nynější přitel taky nakazil HPV virem?? Jestli je u něj taky nějaké riziko vážného onemocnění (mám typ HPV kondilomata - ale nijak se to u mě ani partnera viditelně neprojevilo). ? A zda-li mi pomůže očkování, nebo se viru už nezbavím. A mám-li s ním spát nyní s kondomem, nebo už je to vlastně jedno:/, jelikož je vir ve mě?? :/
pavlslad
pavlslad  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Na HPV viry je dobrej Indonal Partner for Woman působí při změnách tkáně na děložním čípku a při infekci HPV virem. http://menstruace.phorum.cz
Lady123  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, i u mě diagnostikovali HPV vir, kterým mě nakazil můj bývalý manžel, dr. mi dal včera nějaké přírodní prášky EVELOR a počkáme, jestli se s tím tělo vypořádá samo, popřípadě to budeme řešit dál, ale já shodou okolností začala mít včera narůžovělý výtok, již mám 16 let po konizaci čípku a vím, že jsem tím trpěla i před tímto zákrokem, ale to bylo později ještě horší... Jen se obávám, abych to neměla jíž v horším stádiu, podle dr.ne, ale výtoku jsem si všimla až večer. Děkuji za odpověd.
gabriellla  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, vyšla mi špatná citologie, takže jdu ve středu na konizaci čípku. Přečetla jsem si že je to z HPV viru který se přenáší pohlavně, takže když budu po té konizaci a znovu se pak vyspím se svým přítelem tak se znovu nakazím?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí